SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ponoć jem za mało-dlatego nie chudnę. Proszę o pomoc w ułożeniu jadłospisu.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
ale linków do obcych blogów, to tu się nie wkleja poza tym zobacz jak się treningi opisuje, chociażby dla siebie, żeby następnym razem progresowac - czyli dołożyc ciezaru. Ja za nic nie wiem jakie było obciązenie - jak robisz coś z hantlami podajesz wagę jednej hantli - czyli sumę wagi talerzy i gryfu, jak coś jest ze sztanga - wagę całej sztangi. I to nie jest tak, że cały trening robimy tym samym cięzarem. Małe mięśnie - mniejszy ciezar, duże mięsnie - większy ciezar. I jeśli piszesz, że mogłabyś tak ćwiczyć godzinami, to obawiam się, ze nie był to solidny trening. Po treningu to ja mam ochote poleżeć


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2016-09-17 20:54:56

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 121 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2027
Oeky. Następnym razem się poprawię. Oo nie wiedziałam,że sie zmienia obciążenie na różne partie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Tak na logikę mięśnie to Twoi robotnicy, którzy wykonują pracę. Jak jest ich dużo to wykonają oni większą pracę niż jak działa ich mała grupka. Duże grupy mięśniowe to nogi, plecy, klatka, pośladki... małe to np. biceps, naramienny itp. I o ile np. na przysiad weźmiesz obciążenie na początek powiedzmy 25kg lub więcej to czy z tym samym będziesz w stanie zrobić uginanie przedramienia? No jasne, że nie obciążenia dobieramy adekwatnie do możliwości mięśni (nie tylko tych subiektywnych). Zresztą Deja wyżej też Ci to ładnie opisała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 121 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2027
Już rozumiem rozumiem...na razirazie trochę boje się szaleć z obciazeniem bo dopiero zaczynam i nie chcę nabawic się kontuji. U mnie z treningiem problemu nie będzie, gorzej z miską...planuje w tym tyg wskoczyć na 1500(+) i ze 3 tyg potrzymać żeby się przyzwyczaić...ciężko mi pogodzić się z samą soba, z tym co robiłam do tej pory...we wszystkim musze mieć pod górkę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
A tam pod górkę. Daj spokój wejdź na dobrą drogę i zobaczysz jak się samopoczucie poprawi. Jeśli masz wątpliwości co do techniki a brak możliwości skonsultowania się na żywo to nagrywaj filmy. Online to nie to samo co na żywo, ale zawsze coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 321 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23240
dlatego nienawidze ćwiczyć w domu. co ćwiczenie zmieniać obciążenie na hantli.. masakra :P Ale cóż jak nie ma się dostępu do siłowni tak trzeba. Pamiętaj że nie ma treningu bez progresji niezależnie od dyscypliny. nowe obciążenie czy dodatkowe serie to nowy impuls dla ciała. Organizm szybko się przyzwyczaja do stałej aktywności i robienie w kółko ćwiczeń bez progresji przestaje być efektywne po jakimś czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 121 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2027
Dlatego kupiłam hantle regulowalne (36 kg) ze sztangą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 121 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2027
Jeśli mnie dziewczyny wyprowadzicie z tego i w koncu uda mi się uzyskać satysfakcjonujacy mnie wygląd to Was chyba ozłocę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 121 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2027
W sobotę pocwiczylam trochę, w niedziele pocisnęłam trochę mocniej, wczoraj bigegalam a dziś mam nogi mam jakieś takie opuchnięte?...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Dyktatura
W sobotę pocwiczylam trochę, w niedziele pocisnęłam trochę mocniej, wczoraj bigegalam a dziś mam nogi mam jakieś takie opuchnięte?...



i oczekujesz na co odpowiedzi?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w przygotowaniu się do poprawki z wfu

Następny temat

brak efektów - problem z dietą?

WHEY premium