SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ponoć jem za mało-dlatego nie chudnę. Proszę o pomoc w ułożeniu jadłospisu.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 121 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2027
Heh...a kto mi da gwarancję, że spadną... może gdybym ćwiczyła na siłowni itd...ale nie będę. Moge 3 godziny biegać, robić brzuszki...byle to cos dało. Dobrze, że teraz mam wakacje i mogę sobie pozwolić na dużo ruchu. Przyjdzie szkoła, druga zmiana. Juz jedne wakacje zmarnowałam. Cały czas stałam w garach na przemian z treningami i nic.; (
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 121 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2027
Tak ostatnio myślałam...może iść do innego dietetyka. Ale znów tyle kasy tracić..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 121 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2027
A co do zdrowia...nie narzekam. Włosy nie wypadają...skora okey. Nie wiem, może po prostu mój organizm się przyzwyczail do takiej liczby kcal i mu to wystarczy?


Zmieniony przez - Dyktatura w dniu 2015-07-11 22:11:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słonko, pracuje na cały etat, jestem żoną i mamą, codziennie gotuję, sprzątam, piore, dostarczam i odbieram męża do pracy i dzieciaka do przedszkola i robię 1000 innych rzeczy. Dzień zaczynam o 5 a kończę nieraz o 24 a jednak jestem w stanie co najmniej 3 razy w tygodniu zrobić porządny trening siłowy w domu i machnac tygodniowo min 100km na rowerze a Ty nie masz czasu w wakacje poćwiczyć? Ja nie chcę być niemiła ale wymowke masz średnią...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Włosy i skóra są jednak mniej istotne niż organy typu nerki czy wątroba które mogą Ci się w przyszłości bardziej przydać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 121 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2027
O to chodzi ze w wakacje mam czas...mogę ćwiczyć całymi dniami;) byle efektywnie


Zmieniony przez - Dyktatura w dniu 2015-07-11 22:47:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie potrzebny Ci cały dzień, wystarczy godzina byle regularnie i efektywnie. A co do przyzwyczajenia to owszem, twój organizm przyzwyczaił sie do tego poziomu kcal i swobodnie zjada sam siebie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
3 strona gadania o niczym, nawet miski nie ułożyłaś .... napisałyśmy ci jak powinno to wszystko wyglądać, przemyśl sobie na spokojnie wszystko , poczytaj i wróć z sensownymi konkretami , albo nie. Tutaj nikt nie będzie przyklaskiwał głodówkom , ani aerobom 3 godzinnym .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Klepaniem dywamowek to Ty jedrnego ciala nie zbidujesz, co wiecej budowa miesni wymaga nadwyzki kcal.
No juz prosciej sie nie da tego ujac, wiec Ty sie Laska zastanow czego chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 121 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2027
Pytanie. Jak...o i ile zwiększać kcal? Może jak będę to stopniowo robić to nie przytyje?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w przygotowaniu się do poprawki z wfu

Następny temat

brak efektów - problem z dietą?

WHEY premium