SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ponoć jem za mało-dlatego nie chudnę. Proszę o pomoc w ułożeniu jadłospisu.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 558 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22950
łap- trening w warunkach domowych- https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_dla_początkującej_Lady_:_-t803543.html 
1

http://www.sfd.pl/Meybee_/_Road_to_be_Iron-t804665.html

Cycling macht frei!
02 Orlen Marathon: 05:13:47
35 Maraton Warszawski: 05:26:29
32 Maraton Warszawski: 05:58:52
Half Ironman: SOON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Dyktatura
( przez 3tyg przed 1sza wizyta nie jadłam prawie nic) waga nie spadła, nie skoczyła do góry tylko mi się trochę %bf zwiększył, zmniejszyły kg mięśni i spadło troche wody.Caly czas mi to głowę truje "ile jeszcze przytyje itd..."

Czy dzięki temu moje uda się wysmuklą czy wręcz przeciwnie? Moglabym codziennie tylko biegać na bieżni bo to uwielbiam, ale skoro piszecie, że sie nie powinno bo nie będzie efektów...poradźcie coś. ;)



Zmieniony przez - Dyktatura w dniu 2015-08-14 12:24:13


WITKI MNIE OPADLI..


dziewczyno droga!! ty masz w swojej wypowiedzi odpowiedz na nurtujace cie pytanie? czy wysmuklisz, nie! a dlaczego? bo: --> "nie jadłam prawie nic) waga nie spadła, nie skoczyła do góry tylko mi się trochę %bf zwiększył"

nadal nie rozumiesz?? im mniej jesz, tym wiecej fatu zyskijesz!!! organizm nie czerpie zapasow z twojego tluszczu, tylko z miesni! w dodatku powieksza sie twoj tluszcz wicelarny, a nie podskorny, a ten pierwszy jest gorszy do stracenia... zastanow sie nad droga, ktora podazasz.. i wklej prosze to zadzebiste, pdobne do naszego, menu od mega super duper diettyczki (bo jak boka kocham, jeszcze zadnej takiej, poza forum, nie spotkalam)..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Rady dostawałaś przez 3-4 strony, robisz i tak po swojemu , nakręcona na maksa w kwestii przytycia o 1 g.... nie znajdziesz tutaj takiej pomocy jakiej szukasz. Twój problem leży w głowie ,a nie w ciele.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 121 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2027
Ile według Was powinnam przyjmować kcsl i jak mniej więcej powinien być rozkad b/w/t?


Zmieniony przez - Dyktatura w dniu 2015-08-16 14:13:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 121 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2027
Moi drodzy. Chciałam podziękowac za waszą dotychczasową cierpliwość. Na razie będę trzymać się planu dietetyczki, a w międzyczasie ukazać jadłospis w Waszym stylu. Mam nadzieje, ze mogę na Was liczyć.
Proszę jeszcze raz o pomoc. I nie gniewajcie się na mój osli upór. Ja juz po prostu nie wiem w co mam wierzyc...i w ogóle. 3 lata wyrzeczeń...łez. Trzeci rok zmarnowanych wakacji. Chce w końcu coś zmienić. Chce mieć ciało którego się nie będę wstydzić. Do tej pory wierzyłam,ze mi się uda. Wbrew wszsytkiemu szałam swoja droga. Ale na razie nigdzie nie doszłam; (


Zmieniony przez - Dyktatura w dniu 2015-08-16 17:08:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no ale jak widzisz, nasz jest inny niż deitetyczki. nie pogodzisz tego. to tak jakbyś chciała, że dwa takie same bieguny magnesu się połączyły. musisz wybierać. zmarnowałaś 3 lata i dalej chcesz zmarnowac kolejne taką głodówką w dodatku liczyć na nasze wsparcie?
Może piszę to za ostro, ale chyba inaczej do Ciebie nie dotrze. na jaką pomoc od nas liczysz skoro już dostałaś wskazówki? innych nie dostaniesz. nie ma innej drogi

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Leci 6 strona porad, wskazówek i klepania po plecach choć temat powinien się już dawno skończyć bo jak widać nie ma większego sensu tu nic więcej pisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 121 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2027
Moje menu. Oczywiście nie wliczałam warzyw. Ciężko mi okreslic gramaturę, bo głównie podawane mam w łyżkach itd...Dietetyczka mówiła, że musi mi zwiększyć kcal do min 1400...




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 121 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2027
Moje menu. Oczywiście nie wliczałam warzyw. Ciężko mi okreslic gramaturę, bo głównie podawane mam w łyżkach itd...Dietetyczka mówiła, że musi mi zwiększyć kcal do min 1400...




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jestem specem ale to jest pieknie rozpisana glodowka jak dla mnie. Masz mniej niz 1000kcal, mało białka mało tłuszczy.. no ale poczekaj na kogoś mądrzejszego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w przygotowaniu się do poprawki z wfu

Następny temat

brak efektów - problem z dietą?

WHEY premium