SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ponoć jem za mało-dlatego nie chudnę. Proszę o pomoc w ułożeniu jadłospisu.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 121 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2027
Tak czytałam te porady odnośnie układania diety i boję się, że sobie po prostu nie poradzę i zamiast zmniejszyć się w obwodach wyjdzie efekt odwrotny. A ja chcę tylko pozbyć się trochę tłuszczyku i być zadowolona z życia dziewczyna...która może nosić obcisłe bluzki tak jak jej rowiesniczki ;)


Zmieniony przez - Dyktatura w dniu 2015-07-11 18:11:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
No to czego się obawiasz?
Jeśli te rady weźmiesz do serca i wprowadzisz odpowiednie zmiany w diecie i aktywności stanie się to, na czym Ci zależy.

Jak widzisz - Twoje dotychczasowe metody się nie sprawdziły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 121 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2027
Obawiam się, że dalej źle ułoże miche i skończę z dodatkowymi kg.




Zmieniony przez - Dyktatura w dniu 2015-07-11 18:49:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
układaj miskę dzień wcześniej i wrzucaj tutaj do oceny , za jakiś czas będziesz już wiedziała co jeść , a ułożenie jadłospisu zajmuje 5 min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 121 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2027
AMiU chyba dla Ciebie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Dyktatura
Tak czytałam te porady odnośnie układania diety i boję się, że sobie po prostu nie poradzę i zamiast zmniejszyć się w obwodach wyjdzie efekt odwrotny. A ja chcę tylko pozbyć się trochę tłuszczyku i być zadowolona z życia dziewczyna...która może nosić obcisłe bluzki tak jak jej rowiesniczki ;)




Zmieniony przez - Dyktatura w dniu 2015-07-11 18:11:08


Prawda jest taka że powinnaś zaakceptować to że to co robiłaś do tej pory nie było właściwe.
Ale nikt nie ma zamiaru karać Ciebie za to że w natłoku informacji wybrałaś niewłaściwą drogę. Pytanie brzmi: czy chcesz świadomie to zmienić?
Włącznie z tym że skoczysz na wadze, że będzie ciężko..
Ale takie są konsekwencje tego co robiłaś do tej pory - nieważne świadomie czy nie.
My tutaj się nie pieścimy - bierzesz na klatę byki i próbujesz coś zrobić dla siebie - włącznie z przytyciem, problemami - ale wciąż do przodu - lub pójdziesz na styl zagłodzenia się do stanu więźnia z Auschwitz i degradacją całego organizmu.
Wybór jest Twój. Zdrowie czy 50 kilogramów na wadze.
I to naprawdę nie jest złośliwe podejście - jak sobie nie ustawisz głowy - to nikt Ci nie nie pomoże...

Obyś wybrała właściwą drogę - wtedy masz nasze wsparcie.

Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-07-11 20:17:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Super ze się zdecydowalas założyć dziennik, zawsze to pierwszy krok na przód; ) tak jak dziewczyny piszą, waga nie jest tak ważna jak centymetry, głównie dlatego ze nie uwzględnia składu ciała - 1kg mięśni jest objętościowo sporo mniejszy niż 1kg tłuszczu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 121 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2027
Poszłabym na wszystko...naprawdę. Ale przerażają mnie te dodatkowe kg. Tyle potu i łez, które wylałam do tej pory, by osiągnąć to co mam. Może nie jest to jeszcze plaski brzuch, szczuple uda i smukłe ramiona...ale teraz wyglądam w miarę...nie to co kiedyś. U mnie kg przybywają szybko. Gorzej z utratą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 121 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2027
I nie wiem czy to ważne, ale do niedawna miałam problemy z wyróżnianiem. Mogłam nie być w ubikacji tydzień...ostatnio jestem codziennie. I nie wiem czy to dlatego, że wlewam w siebie 1,5l, czy dlatego ze jem te nasiona chia i młody jęczmień...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1, 5l to powinnaś codziennie w siebie bez dyskusji wlewać ;) dodatkowe kg na pewno przyjdą ale jak się wszystko ureguluje to na spokojnie spadną. Teraz priorytetem ma być zdrowie bo masz jedno ciało i nikt Ci drugiego nie da jak to zepsujesz, a same problemy z hormonami do których jesteś na najlepszej drodze to już nie przelewki.


Zmieniony przez - magdalenamiklos w dniu 2015-07-11 21:58:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w przygotowaniu się do poprawki z wfu

Następny temat

brak efektów - problem z dietą?

WHEY premium