SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

proszę o pomoc w ułożeniu treningu

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 925
Witam, w zasadzie dopiero zaczynam przygodę ze sportem. Można powiedzieć że jestem na samym początku drogi, gdyż od dziecka jak diabeł święconej wody unikałam aktywności fizycznej. Mimo to nigdy nie miałam problemów z wagą. Mimo wszystko postanowiłam o siebie zadbać- w myśl inwestycji w siebie ale nie specjalnie wiem jak to zrobić żeby miało ręce i nogi.
Zacznę od tego że wykupiłam karnet na fitness, i tak: 3 razy w tygodniu planuję chodzić na zajęcia pole dance. Ponadto bardzo podobają mi się zajęcia zumby. Nie chciałabym jednak przedobrzyć. Chodzi mi o wysmuklenie sylwetki, ładne ukształtowanie, nabranie zwinności i ogólną poprawę samopoczucia i zdrowia. Boję się nabrania masy mięśniowej bo nie chciałabym wyglądać jak jakiś paker, chcę uniknąć nadmiernej rozbudowy mięśni.
Dla ułatwienia dodam że przy wzroście około 160 cm ważę ok 50 kg, lubię swoją drobną budowę i chciałabym ją zatrzymać.
Jak myślicie ile razy w tygodniu powinnam chodzić na fitness i na jakie zajęcia żeby osiągnąć swoje cele? Jako laik w tej dziedzinie wydaje mi się że nie powinnam chodzić tam codziennie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z kolei na sztuczny biust jak w przypadku Pani Marizy Prince mnie nie stać

Mariza ma tak mało tłuszczu, że bez implantów byłaby zupełnie płaska. Poszukaj sobie sylwetki Chrissy Zmijewski, która ma tłuszczu tyle co nic i siłą rzeczy piersi też nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ankieta z regulaminu działu, zdjęcia sylwetki, obcena dieta wpisana w kalkulator żywieniowy: www.dietetyksfd.pl

Dodatkowo do poczytania linki z regulaminu.

I jeszcze jedno: W tym dziale tworzymy piękne ciała w oparciu o BUDOWĘ MIĘŚNI.
Nasze pakerki możesz sobie zobaczyć tutaj: https://www.sfd.pl/-t667585.html

Jeśli jesteś zainteresowana zostaniem jedną z nas (umięśnioną), zapraszamy.

Więc jak? Tworzysz sylwetkę razem z nami (po lewej), czy histeryzujesz w sprawie "mięśni" i dążysz do wychudzenia (po prawej)?





Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-09-24 12:30:28

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2011-09-24 12:50:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Chyba powinno być odwrotnie :
Więc jak? Tworzysz sylwetkę razem z nami (po lewej), czy histeryzujesz w sprawie "mięśni" i dążysz do wychudzenia (po prawej)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ania... Ja zawsze miałam problem z odróżnianiem prawa-lewa

Dzięki, oczywiście ma być tak, jak piszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poprawiłem Ci
A co do mięśni, to od czego one niby mają rosnąć natalina86? Od tego lajtowego fitnessu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Marcin, nooo... Niektórzy żyją w świecie fantacji i podobno mięśnie im rosną od jazdy na rowerku
W ogóle trzeba to polecić zawodowym kulturystom, po co mają się biedni z ciężarami męczyć?


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-09-24 12:55:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzeba na wizaż zajrzeć. Może jakieś nowe metody rozrostu nóg wymyśliły? Stepper może już nie jest najefektywniejszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 925
Rejestrując się na tym forum liczyłam na rzetelne informacje od osób które się na tym znają (zgadza się- ja się nie znam). Gdybym chciała info od takich zieleniaków jak ja to faktycznie zapisałabym się na wizaż. Nie chcę być wychudzona jak Pani na 2 foto, ale nie wyobrażam siebie jako napakowanej babki z mięśniami pudziana- uważam to za mało kobiece i tyle. O gustach się nie dyskutuje, ale dla mnie w dalszym ciągu kobieta z barami większymi od niejednego mężczyzny nie stanie się ideałem sylwetki, dla mnie traci po prostu na atrakcyjności. W związku z powyższym zależy mi na ogólnej poprawie kondycji, jędrności ciała itp. Delikatnie zarysowane mięśnie ok- ale nie chcę mieć udziska w obwodzie jak talia przeciętnej kobiety. A tak wogóle to fakt- nie wiem od czego dokładnie rosną mięśnie (no dobra oprócz ćwiczeń siłowych), ale jak patrzę na niektóre instruktorki fitness, które niby cały dzień fikają tylko na steperach to zgroza mnie ogarnia, bo reprezentują typ którego chcę uniknąć (uda jak u strusia).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pokaż swoje zdjęcia. przy takiej wadze i wzroście powinnaś mieć znikomą ilość tłuszczu i widoczne mięśnie. Nie tylko kratę, ale również tzw. prążki na barkach i być może również i na pośladkach

Wklej nam też zdjęcie sylwetki, którą uważasz za swój ideał.

BTW, z naszego doświadczenia wynika, że instruktorki fitness jednak dzwigają na sobie sporo tłuszczu Więc to zapewne wyjaśnia, dlaczego mają uda takie, a nie inne.

ale nie chcę mieć udziska w obwodzie jak talia przeciętnej kobiety

Udo o takim obwodzie jest oczywiście w twoim zasięgu. Ale oczywiście jest to udo składające się w 80% z sadła. Jeśli natomiast chodzi ci o udo o tym obwodzie składające się z mięśni, to niestety. Dopóki nie będziesz miała funkcjonalnych jąder nie uda ci się tego osiągnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Talia przecietnej kobiety to ma z 80cm i czyste sadlo- faktycznie, nie warto miec takich ud

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Natalina, sporo czytania przed Tobą. Brakuje Ci wiedzy na temat funkcjonowania organizmu Nie ma możliwości by od steppera rosły Ci nogi, nawet facetom od tego urządzenia nie rosną Nawet jak będziesz trenować ciężkie przysiady ze sztangą, to nie masz możliwości by szybko zbudować mięśnie. Bo to zależy jeszcze od diety i hormonów i kilku innych rzeczy. Nawet facetom jest trudno budować mięśnie.
Zmień podejście, bo mięśnie nadają właśnie kształt sylwetce. A jeśli mięśni mieć nie chcesz, to znaczy że chcesz mieć tłuszcz, bo innego wyboru nie masz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz tłuszczu - ostatni ratunek

Następny temat

Venom a antykoncepcja hormonalna

WHEY premium