SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 79 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1821
Mizer
Rozbestwiłeś sie widze;d ale sie nalezy;) kiedy wracasz na wlasciwy tor miski i jak ona bedzie wygladala?

Również ciekaw jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Tylko ciastka,snickers i prince polo :P :P :P dobre

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Do miski wracam hmm juz :D wiadomo czasem coś wpadnie :D ale od poniedzialku juz planuje standardowe jedzonko :) pewniakiem w diecie bedzie 500g kury i 6jaj a do tego będe dobierał produkty jak twarogi hm jakies mielone czy watróbka badz ryby itp coś nowego :) nie ukrywam że będzie leciało też sporo classic whey :) no chyba że dalej będe tak żarty jak teraz :D hehe

wrzucę jeszcze fotki zza kulis sesyjki dla SDW :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Mi tam się najbardziej spodobała kaszanka :D Ochoty narobileś - lato się zbliża, jakieś grille, rodzinne spotkania - już czuję jej zapach :D
Co do tego numeru SDW- 'spotkamy się' :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Z Piotrka metabolizmem, to pewnie by go nie zalało jakby jeszcze nawet ze dwa tygodnie tak pojadł

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Kurcze właśnie mnie podlało :) zrobiłem skok jak nigdy na kcl srednio leciało 8-9 tysiecy z tego co patrze i wiekszość wiadomo cukry proste tłuszcze itp wiec nie za ciekawie od poniedziałku wchodze na 5tysi w sumie od jutra :) ale w poniedziałek tak w pełni :) jak mi dojdą sproszkowane jajka :P i zaczną sie omleciki a no i nowa dostawa supli :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Nawet jajka w proszku Cielu konsumuje ^^, woda w proszku też kiedyś będzie :), dobre foty - grubasku ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Oj zobacze bo jak apetyt sie utrzyma to beda jajka normalne znaczy ja i tak do tego wbije ze 2 normalne :)

Wlasnie koncze aeroby i o 16 zaczynam prace :) poszla dzis klateczka zrobilem przenoszenia stosujac sie do zalecen trenera Szymańskiego :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Takie dzis am do pracy :) 85g makaronu 170g cycka w sosie pieczarkowym i zapite wszystko classic whey 25g :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tested - Adam Suker UNS Team - Spełniamy marzenia z UNS

Następny temat

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

WHEY premium