SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jajko w proszku i gainery

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1942
mam takie pytanko co sadzicie o jajku w proszku ?? mozna kupic w opakowaniach po 10kg , jest to poprostu wysuszone sproszkowane jajko , 1kg proszku to 90 sproszkowanych całych jaj. mogło by byc dobre no nie ???

i teraz inna sprawa :

chodzi o to ze nie mam czasu robic sobie jedzenia :D i czy gainr bylby mi pomocny (na mase) czy cos innego lepiej ?? jesc sobie moge 3 razy dziennie , nie mam czasu na przygotowywyanie posiłków
, chyba ze macie jakies produkty ktore mozna kupic wstawic do lodowki , szafki i potem tylko jesc , nie mam czasu na jeakies gotowania , czy pieczenia . Czy gainer bedzie dobry ??

Prosze o odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
pewnie niezle baki beda po tym proszku, smak, rozpuszczalnosc itd w sam raz dla hardkorowca
co do braku czasu na przygotowanie posilku , czasami wystarczy minimalnie zmienic plan dnia aby wygosodarowac te kilkadziesiat min potrzebna na zrobienie zarla na 2/3 dni (duzo jest na forum linkow gdzie masz przepisy na szybkie i pelnowartosciowe posilki)

sam gainer wiadomo jako uzupelnienie/zamiennik posilku nie zaszkodzi jednak nigy nie zastapi normalnego jedzenia

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
j/wps gdzie mozna dostac te jajka w porszku i czy sa to cale jajka czy tylko bialka? i jaka jest cena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
szukaj w necie sa cale jaja jak i tylko bialka , polprodukty spozywcze np do ciast

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1942
mi konkretnie chodzi o całe jajka :D 1kg to 90 jajek
cena ok 35zł kilo , mozna kupic w opakowaniach minimum 10kg

mozna se z tego zrobic dobre pasty jajeczne , omleciki , jajecznice , jako dosdattek cukierniczy , oraz :D jeden ze skladnikow panierki kfc :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
do ust bym tego nie włożył

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
mam w ofercie jajko w proszku w cenie 35,00zł za kilogram plus koszty przesyłki powyżej 20 kilogramów transport bezpłatny

zamówienie kierować na e-maila lub na GG 12246240 ANDRZEJ

DOSTAWA 48 GODZIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
JAJKA W PROSZKU W CENIE 35 ZŁ/KG
DOSTAWA W 48 GODZIN
ZAMÓWIENIA GG 12246240
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 480
Może się wypowiedzieć jakiś doświadczony paker co o tym sądzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Jajka w proszku . . . ja bym zdecydowanie wolał normalne, zresztą też zalezy z jakiego źródła.

Nie masz czasu na przygotowanie posiłku ? Nie masz 10 min na posiłek ? Nie rób sobie z nas jaj. Gainer nigdy nie zastąpi ci posiłku, a widze, że chcesz się przerzucić na proszkowane żarcie kompletnie . . . napewno niczego dobrego to ci nie da.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
JA TEŻ WOLE NRMALNE ALE ZE WZGLĘDU NA BEZPIECZEŃSTWO TE SĄ PEWNIEJSZE A POZA TYM JAKO COOK SPORTOWCÓW WIELU PRZYPADKACH JAJKO CZY BIAŁKO W PROSZKU DAJE IM KONKRETNYCH MINERAŁÓW
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam pare pytań wziązanych z wzrostem itp..

Następny temat

Ocencie moj rozklad posilkow...

WHEY premium