SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Cielu7
Slodyczy juz nie jem ale i tak zle sie prowadze oj czasem bardzo i znow sie naklada wszystko od poczatku a bylo lepiej....


Co się znów chłopie stało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
to samo Dorka to samo w sms spoko ale jak mnie zobaczyła stwierdziła ze nawet sie nie mozemy zakolegować.. Teraz jest w Turcji wiec nie mam nawet jak zagadac nic a do tego wczoraj Ojciec trafil do szpitala tak że same plusy teraz..

Dziś bez treningu i dzien wolny od pracy :) jutro mam na 2 zmianę i niestety cały pracujący weekend. Przyznam sie ze jadłem lody pistacjowe i 2 Grześki mini


Zmieniony przez - Cielu7 w dniu 2015-08-06 13:05:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Eh współczuje
myślę że trzeba zerwać kontakt, bo to męczarnia będzie dla Ciebie i jej

Dużo zdrowia dla taty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Just friends zostaje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Piotruś pamietaj ze po kazdej burzy przychodzi słońce! I czas przyzwyczaja do bólu. Ja też chciałabym życzyć dużo zdrówka dla taty i dla Ciebie zebys bez problemów przeszedł ten ciezki okres!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Dzieki wszystkim może i tak bedzie jednak ja nie odpuszczam :) jeszcze nigdy nie odpusciłem w niczym.. I niedługo wstawie fotke czegos nowego co niebawiem powstanie :) ale to jeszcze troszke


Zmieniony przez - Cielu7 w dniu 2015-08-06 16:21:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Czyzby to byl Twoj pomnik ?;)

Z tatą cos powaznego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Nie pomnik nie :)
Wiesz co nerki mu siadaja mial teraz zatrucie mocznikiem ogolnie od dziecka ma cukrzyce i powoli wszystko siada..

Dzis zrobilem nogi i niestety wpiska z telefonu bo do 24 pracuje a jutro od 10

Wyprosty lekko 3x
Siady na suwnicy smytha 6x
Ssiady na hack maszynie 3x
Wypychania suwnicy 3x
Wyprosty ciezko 3x
Uginania siedzac 5x

Mega upal lecialo ze mnie jak z kranu :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
No to faktycznie nie ciekawie- oby jak najszybciej poczuł się lepiej ;)

Takie upały to chyba nawet dobrze, że pracujesz - klima jest, chyba, że w chacie też masz to co innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
No klima jest ale w szatni masakra a tam jest magazyn i wlasnie musialem pozanosic 60 zgrzewek wody masakruniooo :p q plan jest dzis zrobic jeszcze lapki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tested - Adam Suker UNS Team - Spełniamy marzenia z UNS

Następny temat

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

WHEY premium