SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Snuć nie snuje ale mam konkretne zjazdy niestety po 45 min cardio tak gdzies od 35 min średnio ogarnialem i zalal mnie zimny pot ale nie panikować to najważniejsze :) wiec skonczylem i spokojnie wypilem szejka z 60g UNS Classic Whey 100% i 8g Leucyny a potem za 40 min powtórka w sklepie zimny pot skołowanie nie wiem co się dzieje i ciemność ale powoli i ciach rybka poszla i jest ok :)

Koncze powoli dzień i wode :) jutro do wody doskoczą herbatki z pokrzywy i kopru :D limit soli 5g ale użyje mniej zobaczymy :) a w menu Dorsz :D 650g jeden filet jedna poledwica z dorsza i na koniec stek z tuńczyka 150g Classic Whey pewnie też podpije :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Sam tak nieraz mam/miałem.
Na ketozie jeszczie aeroby kręcisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
krece znaczy do wczoraj :) dziś juz nic nie robie :) ani treningu ani aerobów pije wode na przemian z pokrzywa waga juz spadła 5kg od przed wczoraj :) zaplanowane i odmierzone mam 5g soli na dzis do potraw ale nie wiem czy tylko zużyje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Pokrzywa kumam a herbatki z kopru w jakim celu ?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
przeczyszczającym :) by w brzuszku za dużo nie siedziało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
Doris.K
Pokrzywa kumam a herbatki z kopru w jakim celu ?;)


Doris jest wiele ziół, przypraw które w tym sporcie okazuję się bardzo przydatne. Myślę że większość z nas o tym zapomina a to spory błąd. Nasi przodkowie już dawno zdobyli tą wiedzę i przez dekady umiejętnie z korzystali. Teraz wszyscy faszerują się chemią i napychają kasę koncertom farmaceutycznym

To mój zestaw diuretyczny. Na tych ziółkach przed debiutami zeszło ok 7,5kg i to bez diurów.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
tu widze niezłe mieszanki juz robia :)no ciekawe :) ja tez 2 dni temu jeszcze 85 dzis juz 80 z groszami wiec jutro jeszcze 3kg i limit zrobiony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 426 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4602
Trzymam kciuki z wagą oby był limit bez stresu!! Będzie kosa !!

UNS Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Limit raczej bedzie na spokojnie jutro do zbicia 3kg ale kurde nie wiem jakie ładowanie zrobic... Bo zawsze wychodziło się w sobote czyli po wadze odrazu leciały z normalnymi rzeczami również te syfiaste jak MC Donald :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Ja z tych wszystkim zielsk to tylko pokrzywa.Kurde zaskakujecie mnie ta ilości ziółek:) Powodzenia i do zobaczenia ;)

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tested - Adam Suker UNS Team - Spełniamy marzenia z UNS

Następny temat

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

WHEY premium