SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Te " dorodne" truskawki to największa chemia na świecie^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ja tam nawet latem nie przepadam za truskawkami ... Chyba ze w pelni domowe to co innego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264


SUPLEMENTACJA

Godzine przed treningiem
UNS Mass shocker 70g

Przed treningowo
UNS Bcaa 2-1-1 15g
AAKG 5g
UNS Fat Off 3caps

Po treningu
Carbo on 80g
Classic Whey 100% 50g

Na noc
UNS ZinMagb6 1tbl
UNS Good Night pro 40g
UNS VitaMin
UNS Flavo 1tbl

Nogi
Hack siady na suwnicy 5-6s nie liczyłem :P
Siady footbolistów 3s
Wykroki chodzone 3s
Wypychania na suwnicy 3s
Wyprosty siedząc 3s
Uginania na maszynie siedząc 4s
Uginania na maszynie do 2 stojąc 3s

40 min bieżni

I po tym treningu poczułem sie jak bym miał niezła goraczke ;/ juz myslałem że mnie połozy ale jest ok :) tyle ze zatoki znów zawalone przez otwarte drzwi na siłce bo tak każe szefowa ehhh Dziś lecimy łapeczki czyli przyjemność :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Teraz taka pogoda ze trzeba szczegolna uwage na siebie zwracac by zaden wirus nas nie dopadl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
ja to mam tak że w jednej czesci lodowato a w drugiej ciepło ;/ i zaraz zatoki siadaja jak nie ma szefowej to zamykamy drzwi ale i tak cała siłka jest na szprycowana kamerami :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Połowę redukcji miałem zawalone zatoki, masakre mam z tym... w zasadzie czaly czasm mam, raz mniej, raz wiecej... Dopiero jak ciepło sie robi to mi puszczaja. A u mnie najgorsze sa te wentylacje z sufitu, ze jak mi w moja lysine zawieje, to jakby mia miało głowe urwac;p
Nogi lece jutro, po pierwszym treningu nog od zawodów zakwasy mnie trzymały 5 dni;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Kurde oby Cie nic większego nie dopadło! Dużo cytrynki i czosnku, ale to chyba wiesz miód bym Ci zaproponowała ale na redu nie wolno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Na siłowni albo jest za zimno albo za ciepło,albo klima nie działa albo za mocno puszczona masakra, dodatkowo pogoda tez sprzyja przeziębieniu... Trzeba uważać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Trzeba trzeba :D ale nie umre :P wczoraj odwiedził moja siłownie Mateusz Sowa :) zawodnik z męskiej sylwetki i musze powiedzieć że chyba jest o demnie wiekszy :P na prawde spory dzik i robi na praqde niezły trening :D Martwy pomykał 160kg w seri tak ze meska nie meska ale zapierdziela :D ustawimy sie na trening to coś cykniemy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tested - Adam Suker UNS Team - Spełniamy marzenia z UNS

Następny temat

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

WHEY premium