SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Haha "żegnaj tłuszczu" nie żebym była rasistką, czy tez jakimś skrajnym nacjonalistą, ale jak widzę turasow na silce to mnie szlag trafia bo wszystkich których spotkałam pozwalają sobie na za dużo nie potrafią dzielić się sprzętem i dlugo z niego korzystają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Ja jestem związany z firma UNS od samego początku :) wiec stosuje od nich produkty i tylko od nich by była jasność :) LAURA hmm nie lubie ich i to ostro jak u czeczenów :P nachalni hm wszystko im sie należy aa i ten przylecieli a angli wiec wielcy panowie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
lauraa96
Haha "żegnaj tłuszczu" nie żebym była rasistką, czy tez jakimś skrajnym nacjonalistą, ale jak widzę turasow na silce to mnie szlag trafia bo wszystkich których spotkałam pozwalają sobie na za dużo nie potrafią dzielić się sprzętem i dlugo z niego korzystają.


zapomniałaś dodać ze strasznie brzydko pachna !!!!


Cielu zapytyałam dla pewności a powiedz mi czy stosowałeś juz go kiedyś ? i czy miałeś odczucie zgagi zaraz po jego zażyciu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
stosuje juz hmm od 2 lat można powiedzieć :) i tak występuje pieczenie po przez pieprz w nim zawarty po prostu trzeba go dobrze zapic woda :) by ładnie spłynelo wiec albo jest albo nie ma różnie bywa :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
aaaaaa takie buty :D no to zabieram sie za niego od jutra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
polecam :D na redukcji obowiązkowo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Ja tam nic nie mam do turasów, wszystkich nienawidzę po równo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
SebastianMielecki
Ja tam nic nie mam do turasów, wszystkich nienawidzę po równo.



Haha ojj Seba, wszyscy Cie aż tak denerwują? nawet my?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 383 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9505
Super sylwetka,do takiej dąże :D Wrzuć jakieś foty z teraz :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tested - Adam Suker UNS Team - Spełniamy marzenia z UNS

Następny temat

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

WHEY premium