SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Kurde ja jakoś się nie umie przełamać a kusil mnie ostatnio na te wiosła.... A stepper uwielbiam :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Kurde ja jakoś się nie umie przełamać a kusil mnie ostatnio na te wiosła....
A stepper uwielbiam :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 383 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9505
Forma super ! Jak oceniasz działanie Fat offa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Też tak średnio przepadam za wioślarzem,nie wiem dlaczego ale mówię na to Małysz haha Generalnie preferuje stpper albo intervał na bieżni ,a rower w domku;)

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Doris.K
Jak to cos innego niz tradycyjne szarpanie to jest szansa ze i ja bym na tym wytrzymala ;D Bardzo szybko sie nudzę na cardio jak nic innego nie mogę robic ;D

w tym o tyle fajnie ze masz ten element rywalizacji :P cykasz sobie wyścig na 2000m --tyle jest chyba najmniej :P i chcesz wygrać :P

Sylwia
Sylwia stestuj zawsze coś nowego oczywiście podstawą i tak schodki i orbi itp :) bo na rowerku to sie nawet nie zmęcze :D

elexyzf
Fat Off u mnie podstawa na redu :) stosuje go co roku ba czasami i na masie :P zamiast przed treningówki na prawde fajna sprawa

Wczoraj zrobiłem sobie off od treningu poleciały tylko aero z rana 40 min :) dziś juz 30 min aero na 14 lecimy do pracy na trening po nim 50 min aero i 16 gotowy do pomagania ludzikom i tak do 24 grr :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Będę odwiedzał, troche późno bo już 88str heh Forma już ciekawa widać :) Wszystko dobrze sie prezentuje, jedynie chyba klatka nie jest taka pełna i lekko odstaje, przynajmniej ja takie wrażenie odniosłem, ale mogę się mylić.. Sam też mam problem z klatką troche Cisnij ! Powodzonka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264


SUPLEMENTACJA


Godzine przed treningiem
UNS Mass shocker 50g
Classic Whey 30g

Przed treningowo
UNS Bcaa 2-1-1 20g
Agmatyna 1g
UNS Fat Off

Po treningu
Carbo on 80g
Classic Whey 100% 60g

Na noc
UNS ZinMagb6 1tbl
UNS Good Night pro 50g
UNS VitaMin
UNS Flavo 1tbl

Barki
Odwrotne rozpiętki na maszynie 5s
Unoszenia boczne hantli stojąc 4s ostatnia 17,5kg
Wyciskanie na maszynie hummer 4s
Unoszenia boczne na maszynie 4s

Łyderki
Wspięcia na maszynie siedząc pod kątem 3s
Wspięcia siedząc 3s
Wspięcia na suwnicy 3s

40 min schodków 10 bieżni i 10 wioślarz

Aeroby kombinowane :D ale byle by nudno nie było a sam trening masakrycznie szybciutki :D 3 caps Fat Offa i sie lata :D jeszcze mialem czas przed wykapaniem by skoczyc na solke troszke mordke przysmażyłem i piecze :P dziś lecimy z nogamiiiii wiec fat off i kaps jeszcze kofy pewnie :P

Funn ja mam z nią problem od samego początku :) była wklęsla mam wade budowy szewska klatke wywalony mostek i wklęsłe żebra. Wiec walka trwa :) do tego plaski jak na razie :P

Zmieniony przez - Cielu7 w dniu 2015-04-03 12:35:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Po co si solara, melanotan i do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Cielu na głównej :) Powiało fejmem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Wybił się na fejmie bonusa :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tested - Adam Suker UNS Team - Spełniamy marzenia z UNS

Następny temat

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

WHEY premium