SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Raczej wygoda ;) a takiego ssania jakir mam na tej redu mam 1 raz masakra na masie tez bedzie lepiej z miska mysle ze dojde do 6 tys kcl :) a teraz ostatnia prosta pijemy jemy i wychodzimy :D dzis ostatni trening i ostatnie aeroby przed Kielcami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 79 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1821
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
SebastianMielecki
Kolega jest niejadkiem.




to musi z boldem się zakolegować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Rokko
SebastianMielecki
Kolega jest niejadkiem.




to musi z boldem się zakolegować


A co to takiego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Boldoslaw :p Apetizer trzeba walic nie no juz qpetyt jest wiem teraz jaka kura wchodzi najlepiej i jaki ryz do tego i zmiana pracy z biurowej na dupie na trenera tez zrobila swoje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Siedzenie na dupie mega zamula apetyt, sam wiem po sobie... To co Cielu do 100kg w koncu dobijesz;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Wiesz co chcialbym :p ale dobrej formy to tak chociaz 95 ale dobrego miesa ;p ale jak 2 lata prserwy to 100 :p byle z finansami bylo ok :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Piotrek pierwszy raz takie ssanie i pierwszy raz taka forma - wszystko sie zgadza ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Piotr jak tam w bani ? bo ssanie na pewno mocne, ale psychicznie trzymasz się ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
TanQer
Piotr jak tam w bani ? bo ssanie na pewno mocne, ale psychicznie trzymasz się ? :)


Piotrek silna bestia, na pewno nie snuje się po ścianach ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tested - Adam Suker UNS Team - Spełniamy marzenia z UNS

Następny temat

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

WHEY premium