SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy nabór w dziale - Zapraszamy!

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38616

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Gratuluję i wytrwałości życzę

Zmieniony przez - Eiszeit w dniu 2014-05-22 09:09:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3865
Wszystkim szczerze gratuluję :) sylwetki już mocne :) czekam na dzienniki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 409 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6268
No to pozostaje tylko ostro wziasc się do roboty;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Damy radę, fundament już jest a reszta to kwestia czasu i włożonej pracy :) Obijać się nie będziemy więc efekty będą na pewno!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Witam wszystkich przyjętych w naborze.Proszę do 1 czerwca wszystkich o uzupełnienie informacji dotyczących założeń ,dokładnej diety i treningu.Po zawodach w Opolu i spotkaniu osobistym z niektórymi ruszamy ostro do pracy nad sobą.Przeciwnicy też już się szykują do zawodów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 562
dokładne informację piszemy w dzienniku, czy mailowo/pw ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
W dzienniku piszemy dokładnie a jak coś boli to na pw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
Witam.
Mam na imię Tomasz Srebrniki mam 23 lata, trenuje od niecałych 3 lat. Zdecydowałem się wystartować w zawodachu kulturystycznych, które odbędą się za niecałe 8 tygodni w Sopocie w kategorii juniorów open.
Zdaje sobie sprawę że mam zbyt mała wiedzę na temat przygotowań do startów, lecz od początku swojej przygody z siłownia, znacznie się zmieniłem. Chciałbym prosić was byście pomogli przygotować mi się do tych zawodów. Wiem również że zostało bardzo mało czasu, ale mam nadzieje ze z wasza pomoc osiągnę swoje marzenie.
Poniżej podaje link do galerii SFD, gdzie systematycznie zamieszczałem zdjęcia swojej przemiany:
https://www.sfd.pl/_TieS_1991_s_1,3,5,6,8,9,12_-t897072-s12.html#post5

Proszę o pozytywne rozpatrzenie Mojej prośby :)

Pozdrawiam
Tomasz Srebrnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Wita.Super baza do dopracowania..Może następny nabór się uda przejść.Zapraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Zakładzik z kumplem miałem kto zrobi lepszą formę, jak oceniacie?


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Test - przed premierą

Następny temat

Powitanie od 7Nutrition

WHEY premium