SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy nabór w dziale - Zapraszamy!

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38624

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 722
Zdjęcia;)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Witam nowych w naborze.Tak zgadza się .Przygotowania to koszty.Dziś z Sylwią i zrobię przybliżony kosztorys dla dziewczyn.Megan .Atran i podobne im dziewczyny np do bikini to koszty znacznie mniejsze.Co innego sylwetka kobieca i fitness sylwetkowe ale o tym napiszemy pod wieczór.Cały problem polega na tym że przygotowania to kilka mezocykli i trwają wiele miesięcy Najważniejsze by budżet nam się nie skończył w połowie.Budowanie ,masy,dieta zbilansowana,suplementacja ,dojazdy do trenera na konsultacje[pozowanie]same zawody.hotel ,bronzery,strój i buty u kobiet itd.O tym napiszemy.Zwracam uwagę ,że spotkania u trenera prowadzącego są niezbędne a na pewno w etapie startowym .Trzeba dojechać.To wszystko Wam rozpiszemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Tak się zastanawiam , fotki miały byś na "luzie" z tego co czytałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
a co jak nie będą ? w Twoim przypadku blue to jeden uj czy na luzie czy nie Kolega się dobrze prezentuje to niech pokaże swoje asy

BTW. Moglibyście odpisać na moje pytania z poprzedniej strony ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
czy ja wiem czy taki wielki uj jak luz vs nie ?:> ale nie będę wchodzić w dyskusje skoro wiesz lepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
spokój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 262 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9769
Witam.
Od stycznia 2013 wznowiłem treningi po 2 letniej przerwie. Swój pierwszy start planuje na jesień tego roku w Pucharze Polski i kolejne w 2015r. Staram cały czas pogłębiać swoją wiedze, skończyłem kurs na instruktora kulturystyki, planuje ukończyć jeszcze kilka by w niedalekiej przyszłości uzyskać pracę jako trener.


1.dyscyplina i kategoria: Kulturystyka ekstremalna
2.wzrost: 175cm
3.waga: 97kg
4.wiek: 21 (rocznik '92)
5.rodzaj pracy zawodowej: fizyczna
6.dotychczasowa aktywność fizyczna: 5 treningów w tygodniu.
7.rodzaj diety: zależna od celu, obecnie: B: 280-320 T:100 W:300-400
8.przeciwwskazania zdrowotne: brak










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 562
Witam serdecznie,

1.Zdjęcia

2.Wydaję mi się, że kulturystyka klasyczna do 175, lub kulturystyka do 80 kg.

3.Wzrost 173/4

4.Waga 88/9 kg na czczo

5.27 lat (1987r)

6. Lekka

7.Siłownia 4x/week , 2x SW

8.Zbilansowana, aktualnie jestem w okresie masy.
1.3 jaja, 110 owsa, 40 gr orzechów nerkowca, łyzka miodu
2-5 200 gr piersi/100 gr ryżu
6. 5 jaj całych

9. 4 lata temu rekonstrukcja wiązadeł kolana lewego. Rok temu coś walnęło mi w odcinku lędźwiowym przez co miałem kilka miesięcy przerwy. Aktualnie wszystko ok.

pozdrawiam













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Witam snffer.Na początek fajne warunki.Widzę że walczysz o ramiona jako grupę gorzej reagującą .Adinnn fajne warunki.Krępus.Widzę błędy w diecie masowej.Ale to po ewentualnym zakwalifikowaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Proszę o fotki zgodne z opisem w temacie ocena sylwetki.Jak ktoś jest już taki szeroki to niech stoi jak mu pozawala sylwetka.Ja swoje widzę w pozycjach które prosiłem przysyłać.Zwłaszcza że wszyscy którzy przysyłają jakieś tam powiedzmy pozy obowiązkowe są wykonane źle.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Test - przed premierą

Następny temat

Powitanie od 7Nutrition

WHEY premium