SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy nabór w dziale - Zapraszamy!

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38626

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 938
Witam, zgłaszam swoją osobę, ponieważ takim moim marzeniem jest wyjść w przyszłości na scenę chociaż raz ;) i jestem ciekaw czy wogólę się do tego nadaję.

2.dyscyplina i kategoria - najbardziej preferuję men's physique
3.wzrost 180 cm
4.waga 77kg
5.wiek 22lata
6.rodzaj pracy zawodowej- praca na producji fizyczna 8h dziennie przez 5 dni
7.dotychczasowa aktywność fizyczna Pierwszy raz na siłownie poszedłem 4 lata temu, ale dopiero od 6 miesięcy tak regularnie 3 razy w tygodniu trening. Na początku pojechałem fbw, później były jakieś 5x5, push&pull. Do tego trenuję
FOOTBALL. Jest to wysiłek wytrzymałościowy treningi czasem 3 godzinne. Więc ogólna aktywność fizyczna dość wysoka razem wychodzi 6 treningów w tygodniu + praca
8.rodzaj diety link: dieta
9.przeciwwskazania zdrowotne BRAK.
10. Suplementacja: BCAA, GAINER,

















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Artur Ś.
MrBlue witam.Ty nic nie redukuj tylko masę mięśniową buduj.Na scenie w klasyku juniorów możesz mieć i powinieneś osiągnąć wagę 88 kg przy Twoim wzroście i oczywiście w pełnej definicji po redukcji. Dziękuję za zgłoszenie i czekaj na zakończenie naboru.


Fajnie gdyby ktoś doświadczony mnie poprowadził, można by zbudować troche kg, suchej masy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Odbiorę Wam trochę entuzjazmu. Dyscypliny sylwetkowe, starty to droga sprawa. Bez dobrego zaplecza finansowego można mięć ok formę ale niestety wygrywać nie. Trzeba mieć też świadomość, że ostatnia faza przygotowań może wpływać na pogorszenie parametrów zdrowotnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
W koncu ktoś napisał coś co powinno sie pojawić już w pierwszym poście. Brawo Bull :)

Zmieniony przez - WaCki w dniu 2014-05-09 21:15:54

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
ok ale to dział dla osób świadomych i nastawionych na cel, mających marzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Dla marzeń można wszystko, ambicja czasami potrafi przerazić. Jednak jak kiedyś szacowałam koszty związane ze startem w zawodach fakt - niskie nie są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Trzeba szukać dobrych stron, jak robi się to co się kocha ma się motywację by zacząć więcej zarabiać

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
założyłem temat do rozmózmów o wszystkim a tu już nie broimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 183
Witam wszystkich :) Myślę, że warto spełniać swoje marzenia a przede wszystkim starać się osiągać w życiu jakieś cele nawet te, które wydają się nam bardzo trudne.. i właśnie dlatego tu jestem.. Chciałbym spróbować kiedyś wyjścia na scenę i pokazania innym tego czego dokonałem w swoim życiu ;) Z drugiej strony chciałbym się też dowiedzieć czy w ogóle takowe predyspozycje posiadam.. ;)Jakby trzeba było jeszcze jakieś zdjęcie to proszę pisać, ponieważ więcej nie mogłem wstawić :( Pozdrawiam, Mateusz

1.Kategoria: męska sylwetka
2.Wzrost: 172 cm
3.Waga: 65 kg
4.Wiek: 17 lat
5.Praca: uczeń
7.Trening: siłownia (niecały rok stażu) min. 3 razy w tygodniu - klasyczny trening (czasami system FBW), street workout, aeroby min. 3 razy w tygodiu
8.Dieta: obecnie redukcja, Low Carb, Intermittent fasting
9.Przeciwwskazania zdrowotne: brak
10. Suplementacja: nie korzystam

















Zmieniony przez - Thomson144 w dniu 2014-05-09 23:38:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 219
2.dyscyplina i kategoria - fitness/men's physique
3.wzrost 181 cm
4.waga 83
5.wiek 19 lat (w tym roku 20)
6.rodzaj pracy zawodowej- student, wolne środy, piątki i weekendy
7.dotychczasowa aktywność fizyczna - Siłownia od równo dwóch lat, wcześniej kickboxing. Na siłownie ćwiczyłem różnymi systemami, obecnie push%pull 4 dniowy
8.rodzaj diety: redukcja od półtorej miesiąca, obecnie w diecie 200b/220w/70tł
9.przeciwwskazania zdrowotne BRAK.

Witam wszystkich! Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że do mojej wymarzonej formy startowej potrzeba jeszcze sporo masy, którą planowałem robić jesienią i na zimę 2014/2015 zrobić redukcję. Wtedy wydaje mi się, że forma byłaby dużo lepsza niż teraz, ale oczywiście podejmę się wyzwania i teraz. Kiedy można spodziewać się wyników naboru? Pozdrawiam







Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Test - przed premierą

Następny temat

Powitanie od 7Nutrition

WHEY premium