SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy nabór w dziale - Zapraszamy!

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38597

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 656
Damix50
Damix50
Witam serdecznie jeśli można ja także się zgłaszam wiek 26 lat trenuje 2.5 roku z mała przerwa ha ha 4 dniowy trening pon klatka tric lekko bic ciężko wto nogi (które rzadko jadę ) środa wolne czwartek plecy bic lekko piątek barki tric ciężko . dieta 3 razy dziennie kurczak ryz i nie zawsze warzywa 2 razy owsianka 130 g plus 40 g białka plus orzechy włoskie plus rodzynki w formie szejka i wieczorem twaróg .pracuje na kopalni jako ratownik wiec zdrowie klasa)) żadnych przeciwwskazań jedyne co złe to 3 2 1 system pracy masakra no ale z czegoś trzeba być zadowolony,m)) zdj w załączniku i proszę mi na[pisać czy jest sens ćwiczyć)) ja chce bardzo powiem ze w trakcie ćwiczeń przyszło mi od 63 kg do 82 także chyba nieźle hmm jak bez koksu ) moje marzenie to 90 kg na rzeźbie czy to możliwe??









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 656
Będzie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
Jak można to i ja chętny ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Witam.Panowie naboru jeszcze niema .Ogłosimy co i kiedy.Jeśli chodzi o sylwetkę jak najbardziej można się pokazać i odpowiem jak predyspozycje do sportu sylwetkowego.Proszę o fotki zgodne z tematem czyli przodem ,tyłem i bokiem w całości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 656
jutro dorzuce bokiem w całości a na temat tych zamieszczonych mogłbyś już coś wstępnie powiedzieć? Artur?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
a może p. Arturze założyć taki temat gdzie można by wrzucać fotki, a Wy fachowym okiem ocenilibyście co i jak, oraz dali wytyczne nad czym trzeba popracować żeby poprawić sylwetkę (oczywiście bez zbędnego rozpisywania się)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
kuba_n Widzę u Ciebie super przemianę.Tyle fotek że aż miło.mogę wa oceniac itd.Może i oddzielny temat wrzucę.Ocena sylwetki -predyspozycje somatyczne.Nabór zakończony ale odpowiem a do nastepnego naboru będzie nowy temat.Wrzuc fotki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Artur Ś.
kuba_n Widzę u Ciebie super przemianę.Tyle fotek że aż miło.mogę wa oceniac itd.Może i oddzielny temat wrzucę.Ocena sylwetki -predyspozycje somatyczne.Nabór zakończony ale odpowiem a do nastepnego naboru będzie nowy temat.Wrzuc fotki.


będę robił na dniach aktualne fotki to wrzucę, ale teraz jestem na etapie redukcji i wydaje mi się że lepiej by było jak dojdę z nią do końca (koniec planowany gdzieś na końcówkę lipca)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Witam, proszę wszystkich którzy mają zaległości w prowadzeniu dzienników a zostali wytypowani w pierwszym naborze o ich uzupełnianie co 2-3 dni - chyba że osoby te nie potrzebują już naszej pomocy. W takim wypadku w Wasze miejsce zostanie wytypowana nowa osoba. Dzienniki są wyrazem przestrzegania reżimu dietetycznego, treningowego oraz wyznacznikiem do udzielania dalszych wskazówek.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Test - przed premierą

Następny temat

Powitanie od 7Nutrition

WHEY premium