SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy nabór w dziale - Zapraszamy!

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38602

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23
Kategoria: myślę że fitness sylwetkowe
Wzrost :170 cm
waga: 55,5 kg
wiek: 23 lata
Praca: studentka
Staż: biegaczka długodystansowa przez 9 lat, od 9 lat związana z siłownią
Dieta: wysokobiałkowa, mało tłuszczowa, zdrowa
przeciwskazania: brak




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Witam Ponsik.Ja dla mnie na dziś jest ok.Sylwetka w miarę poprawna ale zwracam uwagę że zdjęcia powinny być w całości bo nie chodzi o widok muskulatury tylko o proporcje ciała i to chciałbym widzieć bo to jeden z warunków do sportu sylwetkowego.Wstępnie na dziś buduj masę mięśniową a w programie musisz sam podjąć wstępną decyzje jaka kategoria Cie interesuje i w tym kierunku będziemy szli jak się zakwalifikujesz do programu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 230 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1541
Dziękuje za cenne uwagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Świetny pomysł, świetna inicjatywa, świetni ludzie
Mi marzą się starty w zawodach bikini fitness, konkretniej chodzi mi o debiuty 2015...szukałam miejsca gdzie mogłabym się kompleksowo dowiedzieć co i jak a tutaj taka niespodzianka. Nie wiem tylko, czy skoro dopiero wznowiłam ćwiczenia siłowe po operacji (5 miesięcy, powiększenie biustu, brak przeciwwskazań do treningu) jest sens zgłaszać kandydaturę, czy jeszcze dla mnie nie za wcześnie...?

Płeć - Kobieta
Wzrost - 180 cm
Waga - 71 kg
Staż - Ponownie z siłowym 2 miesiące, z ruchem ogólnie około 3 lata
Praca - Pisarz na pełen etat życia plus praca biurowa 6 razy w tygodniu 18-22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Witaj Eiszeit.Tak jak piszesz sama ,marzenia trzeba spełniać i już coś zrobiłaś w tym kierunku.Piersi.Bardzo budują sylwetkę w bikini ale to nie jest najważniejsze.Czekamy na zdjęcia zgodnie z tematem: Ocena sylwetki -kobiety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam serdecznie dziewczyny Nigdy nie jest za wcześnie ani za późno praca,praca,praca.... a wychodzi się jak forma jest na tyle gotowa że jesteśmy zadowolone. Eiszeit - spełniaj marzenia i prześlij fotki żebyśmy mogli Cię zobaczyć!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Kurcze...ale macie tu świetną atmosferę...jutro będę miała możliwość zrobienia zdjęć więc chwytam za aparat i wysyłam do Was jak naszybciej Trochę od drugiej strony zaczęłam, bo od biutu...ale wierzę, że mimo to dam radę, dam z siebie wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Czekamy na fotki i od tego zaczniemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziękujemy chcemy żebyście czuli się tu dobrze i swobodnie! Mamy nadzieję że będzie nam się fajnie współpracować!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23
Co myślicie na temat moich szans ? :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Test - przed premierą

Następny temat

Powitanie od 7Nutrition

WHEY premium