SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy nabór w dziale - Zapraszamy!

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38598

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Witaj MarcelML.Nic nie umknęło bo uważnie przeglądamy tematy i zgłoszenia.Wszystko ok u ciebie tylko nie rozumiem po co ta redukcja jak teraz masz budować masę mieśniową jak najlepszej jakości.to nie tylko do Ciebie.ale co to za problem budowac masę na dobrze skomponowanej diecie .Troszkę tłuszczu podejdzie i wody ale na niego i wodę przyjdzie czas w okresie startowym.A to co zbudowalismy zostanie i tak ,oczywiście jeśli redukcja będzie mądrze przeprowadzona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 219
Redukcję zacząłem ponieważ nie miałem już powoli miejsca w pasie, a lato sie zbliża :D w takim razie lecę z masą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Megan- możesz się zapoznać z orientacyjną kalkulacją kosztów dla zawodniczek. Dla kulturystów będzie jeszcze dziś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Witaj Hekade.Nabór planujemy zakończyć po naszym powrocie z ME.tzn.20.05.2015 do godz 24:00.Nie szykujemy się pod konkretne zawody ale możliwości są dwie.Albo jesień tego roku albo debiuty 2015 lub inne wiosenne zawody gdyż nie ma obowiązku startu w debiutach.Nadmieniam że jeśli ktoś chce zawsze może z nami współpracować dłużej poza sfd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 183
Osoby poniżej 18 roku wybierane są razem z innymi czy osobno , ze względu na kategorie wiekową ? Jak to jest ? Są jakieś szanse w ogóle ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Thomson144
Osoby poniżej 18 roku wybierane są razem z innymi czy osobno , ze względu na kategorie wiekową ? Jak to jest ? Są jakieś szanse w ogóle ? :)


Nabór to nie zawody - na tych są kategorie a my wybieramy rokujące osoby z ogółu bez względu na wiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 183
Wiem wiem ja tylko wstawiłem żeby się sprawdzić i dowiedzieć co nie co ;) Chciałem się tylko upewnić jak to będzie tutaj, także już rozumiem ;) I Jeszcze jedno pytanko z czystej ciekawości.. te osoby, które zostaną wybrane mają np. możliwość wycofania się z tego czy raczej już nie ma odwrotu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 562
Pewnie będziesz miał możliwość wycofania się, ale w sumie po co się decydować na zgłoszenie, jeśli nie jesteś pewny do tego, czy chcesz zadebiutować na scenie. Tego musisz być pewny w 100 %.

Artur, ile wybieracie osób do "prowadzenia"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Adinnnn
Pewnie będziesz miał możliwość wycofania się, ale w sumie po co się decydować na zgłoszenie, jeśli nie jesteś pewny do tego, czy chcesz zadebiutować na scenie. Tego musisz być pewny w 100 %.

Artur, ile wybieracie osób do "prowadzenia"?


Na dziś nie podjęliśmy ostatecznej decyzji dlatego że bardzo rozsądne byłoby współpracować ze wszystkimi którzy się do tego naprawdę nadają.Ale wymaga to od zgłaszających się dobrej i bardzo dobrej bazy genetycznej w budowie ciała jak i powagi i świadomości po co w ogóle tu są. I takich ludzi szukamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Thomson144
Wiem wiem ja tylko wstawiłem żeby się sprawdzić i dowiedzieć co nie co ;) Chciałem się tylko upewnić jak to będzie tutaj, także już rozumiem ;) I Jeszcze jedno pytanko z czystej ciekawości.. te osoby, które zostaną wybrane mają np. możliwość wycofania się z tego czy raczej już nie ma odwrotu ?


hehehe to nie cyrograf - zawsze można się wycofać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Test - przed premierą

Następny temat

Powitanie od 7Nutrition

WHEY premium