SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy nabór w dziale - Zapraszamy!

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38612

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
ustalony jest termin ogłoszenia wyników naboru? :)

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Wieczorkiem wszelkie informacje co do zakończenia naboru i obiecanego kosztorysu dla dziewczyn na cały makrocykl przygotowawczy do startu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 562
Jako, że nie mogę już edytować, to dopiszę tutaj.
Ewentualny start planowałbym na 2015 rok i marcowe debiuty,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3868
Witam, chciałbym zgłosić swoja kandydaturę, trenuje od ponad 2 lat. Z góry przepraszam za zdjęcia na spince , robione 3 dni temu. Obecnie jestem na etapie redukcji, która trwa od 27.01

1.Zdjęcia niżej.
2.Nie jestem pewny, wyjdzie później :)
3.~177
4.~75kg
5.rocznik 96 za miesiąc 18 lat
6.Uczeń.
7.Treningi 4x w tygodniu 3x HIIT
8.B:25% WW:55% TŁ:25% KCAL:2200
9.Brak








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Witam 19pele96. Czyli junior.Widzę Cie w klasyku na dziś.Ty się nie redukuj tylko masę buduj.Czekaj proszę na zakończenie naboru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Witam serdecznie

1.zdjęcia sylwetki (na dole)
2.dyscyplina i kategoria: kulturystyka klasyczna
3.wzrost: 180cm
4.waga: 94kg
5.wiek: 20lat (1993 rocznik)
6.rodzaj pracy zawodowej: siedząca + studia
7.dotychczasowa aktywność fizyczna: obecnie trening siłowy 4x w tygodniu + trening aerobowy 5x w tygodniu
8.rodzaj diety: 285g białka pochodzenia zwierzęcego (3g/kg masy) /80g tłuszczu/300-400g węglowodanów w zależności dnia (treningowy lub nietreningowy)
9.przeciwwskazania zdrowotne: brak

Od 2 tygodni jestem na etapie redukcyjnym, więc mega płaski i zalany, ale jak trzeba wstawić foty to wstawiam






i forma z zeszłego sezonu


pozdrawiam

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2014-05-11 23:41:39

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Witam srnold69 w naborze.Nie jest tak źle na fotkach jak na redukcję.Choć nie rozumiem jej w tym okresie.Chyba ,że się szykujesz do startu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
od stycznia rozpocząłem okres budowy masy mięśniowej, po 16 tygodniach miałem problem z nabijaniem wagi mimo sporych ilości jedzenia, zerowy apetyt, byłem mega zamulony i kiepskie treningi, w dodatku sylwetka stawała się coraz bardziej "mglista", Dlatego postanowiłem zrobić krótką wycinkę/jakościówkę, obniżyłem kalorykę, nieco poprawię jakość sylwetki i wracam do rozbudowy.

Starty chodzą po głowie, stąd moje zgłoszenie w naborze, aczkolwiek w tym roku nie planuję nic konkretnego jeśli chodzi o zawody. Chcę jeszcze trochę rozbudować sylwetkę.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 219
Witam, moje zgłoszenie na 9 stronie chyba umknelo uwadze, wiec powtórzę: czy mozliwy jest start na zawodach w 2015 roku, żeby można było dołożyć masy? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
juz o to pytałem i odp była taka:

Artur Ś.
Zapraszamy do naboru. Do jesiennych MP zostało 7 miesięcy a więc wystarczająco dużo żeby się przygotować, oczywiście dla tych którzy są obecnie już w okresie budowania masy. Każdy indywidualnie zadecyduje na które zawody i kiedy chciałby się przygotować bo zależy od obecnej formy. Nabór nie zobowiązuje na których zawodach wystartujecie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Test - przed premierą

Następny temat

Powitanie od 7Nutrition

WHEY premium