SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy nabór w dziale - Zapraszamy!

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38596

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Witam AO 11.Wszystko dobrze ale jakby były fotki zgodne z opisem w temacie ocena sylwetki.Te w dzienniku nic nie wnoszą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20725
Wiek: 24 lata
Wzrost: 190cm
Waga: 98-96kg

Dyscyplina: Chcialbym rozwijać swoją sylwetkę w kierunku kulturystyki klasycznej. Żywię nadzieję, że w przyszłości uda mi się nawiązać walkę z czołówką klasyka w Polsce:)

Staż treningowy: 3 lata systematycznych treningów z wyłączniem kontuzji (zerwania mięśnia), która wykluczyła mnie na miesiąc z treningów. Zaczynałem od wagi 80kg dochodząc do 117kg w lipcu zeszłego roku. Jednak daleko wtedy mi było do kulturystycznej sylwetki i od tego czasu poprawiam rzeźbę i jakość mięsni do dzisiaj zbijajac do wagi ok 98kg.

Dieta: Obecnie stosuję dietę ketogeniczną (stąd dosyć plasko na zdjęciach:D) spożywam na kgmc 3 g białka, 1,2 g tłuszczu i do 0,5g węglowodanów. Rozkład posiłków:
I. 4 jajka, 150g piersi z kurczaka
II. 250g piersi, 40g orzechy laskowe/migdały/pestki dyni
III. 250g piersi, 20ml oliwa z oliwek
IV. 250g piersi, 20 ml oliwa z oliwek
V. 250g piersi, 40g orzechy laskowe/migdały/pestki dyni
VI. 250g twarogu, 20 ml tran
Do posiłków 1-1,5kg nieskrobiowych warzyw w równych porcjach.

W przeszłości korzystałem z różnych modeli dietetycznych, redukcje zaczynałem stosując dietę z kolei niskotłuszczową zjadajac ostatecznie 240g węglowodanów i do 50g tłuszczy w miarę jednak zwalniających postępów postanwoiłem uczynić tłuszcze moim głównym żródłem energii.

Trening: Obecnie ćwiczę treningiem stacyjnym. Na każdą partię robię obwód zaczynając od najbardziej złożonego ruchu do najbardziej izolowanego. Stosuje szybkie tempo i zwiększoną liczbę powtórzeń. Trening siłowy wykonujrazy w tygodniu dodając do niego trening aerobowy wpostaci marszu na bieżni praktycznie codziennie.

przeciwskazania: brak

Zdjecia w skarpetkach żeby zakryć odciski:D
















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 102 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3612
Artur Ś.
Witam AO 11.Wszystko dobrze ale jakby były fotki zgodne z opisem w temacie ocena sylwetki.Te w dzienniku nic nie wnoszą


nie potraficie czytać. jestem pewny na 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Dziś o 24.00 kończymy pierwszy nabór i jutro ogłosimy kto przechodzi do dalszego etapu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1979
1. kulturystyka klasyczna do 180cm? Potrzebuję pomocy z wyborem.
2. 180 cm
3. obecnie 93 kg (4 tydzień redukcji)
4. 22 lata
5. student + praca na umowę zlecenie (linia produkcyjna)
6. 4 lata trening siłowy, od 2 lat bardziej na poważnie
7. Obecnie na redukcji mniej więcej taki rozkład: 240 g białka 350-370 g węglowodanów 60 g tłuszczu (2900-3000 kcal)
8. brak

Przed pierwszym startem chciałbym poświęcić jeszcze trochę czasu na poprawę sylwetki, dlatego myślę o Debiutach 2016. Pozdrawiam.













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 109
1. meska sylwetka, kulturystyka klasyczna do 180cm juniorzy. mpj męska, start w debiutach 2015. marzenia
2. 177 cm
3. obecnie 83 kg (4 tydzień redukcji) akutalnie na ckd
4. 22 lata
5. praca fizyczna - górnik. praca w systemie 4 zmianowym, trening i dieta dopasowana do aktualnych zmian w pracy
6. 3 lata trening siłowy, wczesniej lekkoatletyka (średni dystans), od marca 2013 dieta trzymana. i intensywne treningi
7. Obecnie na redukcji, dokładniej na ckd 3000-3800 kcal, na masie koło 4300-4500kcal
8. brak

Pracuje cięzko, ale marzenia też mam.

Pozdrawiam







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Witam już chyba ostatniego kandydata.Tak masz racje to że ciężko pracujesz nie znaczy że nie można się przygotować do zawodów.Ale to tylko kwestia czasu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
losman99
1. kulturystyka klasyczna do 180cm? Potrzebuję pomocy z wyborem.
2. 180 cm
3. obecnie 93 kg (4 tydzień redukcji)
4. 22 lata
5. student + praca na umowę zlecenie (linia produkcyjna)
6. 4 lata trening siłowy, od 2 lat bardziej na poważnie
7. Obecnie na redukcji mniej więcej taki rozkład: 240 g białka 350-370 g węglowodanów 60 g tłuszczu (2900-3000 kcal)
8. brak

Przed pierwszym startem chciałbym poświęcić jeszcze trochę czasu na poprawę sylwetki, dlatego myślę o Debiutach 2016. Pozdrawiam.
















Witam.Debiuty 2015 widze że tez by były realne choć to kwestia budżetu i możliwości organizacyjnych na przygotowania.Baza jest.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2007
Artur Ś.
Witam już chyba ostatniego kandydata.Tak masz racje to że ciężko pracujesz nie znaczy że nie można się przygotować do zawodów.Ale to tylko kwestia czasu .


tak ale na sukces trzeba pracować dużo ciężej niż siedzac w domu. ablo majac prace w biurze, badz na siłowni. Ale nie ma rzeczy nie możliwych. Człowiek jest stworzony do rzeczy wielkich.

Nic nas nie powinno ograniczac zwłaszcza jeżeli poświecamy wszystko dla marzeń.

ide własnie spać po nocce. Czekamy na wyniki


;o zalogowałem sie z jakiegoś starego konta

Zmieniony przez - elmastero w dniu 2014-05-21 07:17:38

jestem tu nowy proszę o wyrozumiałość


dziennik: http://www.sfd.pl/ELMASTERO/w_poszukiwaniu_MASY/dziennik_nr1-t643003.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68
i jak tam Arturze? już sie namyśliliście kto przechodzi dalej?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Test - przed premierą

Następny temat

Powitanie od 7Nutrition

WHEY premium