SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obliques/ 4 tyg. dla plecow Start str.39, Koniec str.61

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No Patka ma ładną grubość i szerokość pleców , czego mi brakuje, no ale trudno bez wyciągów coś wycisnąć

A u mnie chodzi o optyczne wrażenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Obli, bede dopingować
Super, ze otworzyłaś dziennik

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4959
Wstyd mi za siebie, masz lepsze plecy niż ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
ja tez nie mam wyciagow i ubolewam nad szerokoscia...

mc, podciaganie i wioslo musi wystarczyc

a tak w ogole to ciekawy jestem ile kobiet ma w swoich treningach podciaganie na drazku nachwytem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
podchwytem to ja w pierwszej klasie podstawowki robilam chyba 10x i mama pewnego dnia mnie nastraszyła, ze bede jak chlopak wygladac -a fuj wiec przestalam i dopiero pol roku temu zaczelam znow sie podciagac zeby cos na plecy robic, ale mam wciąż mało siły by podciągnąć sie nachwytem więcej razy dlatego tez ten trening tak ukierunkowany bym zwiększyła swój max w podciągnięciach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Obli. plecy naprawdę superanckie Szczególnie na górnej fotce mięśnie pięknie się dzielą .Osobiście nie znam kobiety która potrafi chociaż raz się podcjągnąć tym bardziej nachwytem na drążku

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Plecki ładnie umięśnione.

Powodzenia

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
Izuś oczwysiście będe kibicować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2228
jej napatrzeć sie nie mogę na plecki :), ale nogi tez mi się strasznie podobają:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777716
Silna dziewczyna !!!!

Super trzymam kciuki .

Efekty będą super

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenia na partie na obrazku

Następny temat

Trening na siłę

WHEY premium