SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obliques/ 4 tyg. dla plecow Start str.39, Koniec str.61

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Cóż, z 40cm progów raczej nie skaczę, a już na pewno nie 30 razy . Dodatkowo mam amortyzację w rowerze .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie mowie o skakaniu, mowie o naciskaniu pedalow to tez obciaza kolana duzo bardziej niz taki niewielki skok. 40cm nie jest niczym szczegolnym, to jest wysokosc ponizej kolana, nawet nie ma tam specjalnie co amortyzowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Tu nie chodzi właśnie o amortyzację, tylko o przyłożenie takiej siły, żeby się na te 40cm wybić. I to 30 razy w krótkim czasie... Jeśli nie wierzysz mnie, poszukaj opinii o programie Super Dunks. 3% chwali niesamowite efekty, reszta opowiada o wizytach u ortopedy .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A jakie niesamowite efekty ma te 3%, bo nie wiem o czym mowisz, jakie porownanie do treningu dla koszykarzy ma sporadyczne wskakiwanie na krzeslo w ramach wytrzymalosciowki ogolnorozwojowej
jezeli w/g ciebie wybicie sie na wysokosc 40cm jest obciazajace dla kolan, to nie wiem co nie jest W takim razie kazdy, biegajacy, skaczacy na skakance, tanczacy powinien szybko ladowac u ortopedy.

Powiedz mi, co ty sie taki przewrazliwiony zrobiles?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Hmmm... Wybicie z 2 nóg na wysokość 40cm przy minimalnym ugięciu kolan jest tak samo realne jak to, że kiedyś włożę łokieć do kosza . Więc uginasz te nogi dość mocno i, jak podejrzewam, lądujesz prawie w kucnięciu, z którego ponownie wybijasz się, żeby wylądować na ziemi. Nawet siatkarskie kolana nie dostają tak w kość, a prześledź sobie historię chorób większości z nich .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Radziu daj spokoj porownywaniom treningow hobbystycznych do zawodowcow, cwiczacych wyskoki na duze wysokosci z obciazeniem.

Jakim kucnieciu? Laduje na lekko ugietych nogach i wybijam sie z niewielkim ugieciem, zeby zejsc wystarczy dac noge w dol, lub zsunac sie bez zadnego wyskoku. To wysokosc ponizej moich kolan, dokladnie na poziomie gornej czesci lydki a nie 100cm

A tak nawiasem mowiac, niby dlaczego skok na podwyzszenie z przykucnieciem i zeskokiem jest w/g ciebie bardziej niebezpieczny dla kolan niz przysiad. takie same zasady obowiazuja. Dlaczego nie martwi cie staw skokowy tylko kolana, ktore tu mniej pracuja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Przysiad - obciążenia statyczne, skoki - obciążenia dynamiczne - czy ja mam takie rzeczy pani inżynier tłumaczyć?
Jeśli skaczesz 40cm bez ugięcia nóg, to pełen szacunek .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
nawet ja tak skacze i nawet mi sie nic nie dzieje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Do czasu, do czasu...

Mam namiary na kilku specjalistów od kolan, jakby co .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Radziu przestan panikowac , statyczne, dynamiczne, nie sadze by przeciazenie kolan przy skoku na 40cm bylo wieksze niz gdy bierzesz 100kilka kg. Jest to cwiczenie bardzo czesto wystepujace w planach ogolnorozwojowych,
Skocz na te 40cm to zobaczysz
Tu masz wskakujacych mezczyn na 40cm, czy oni mocno zginaja nogi?


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenia na partie na obrazku

Następny temat

Trening na siłę

WHEY premium