SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obliques/ 4 tyg. dla plecow Start str.39, Koniec str.61

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nie robilam sobie filmkow jak siadam, to jest latwe do oceny dla osoby stojacej z boku, moge pstryknac foto za tydzien
Bo sobie tak glupio dyskutujemy, dla mnie jest roznica miedzy pelnym przysiadem a siadem tylkiem do podlogi, kiedy to odbijam sie wlasciwie z piet.
Dla mnie zawsze jest jednoznaczne, gora uda poziomo z podloga, chyba ze mi teraz Radziu udowodni, ze mozna miec gorna czesc uda poziomo z podloga nie majac bioder ponizej kolana Ja nie potrafie



Radziu o co chodzi bo nie rozumiem?

Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-02-18 09:06:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
J.w. - przeczytałem 3 Twoje dzisiejsze posty i żadnego nie rozumiem... W sumie mało spałem, ale resztę informacji potrafię jakoś przyswoić .

Jak już się czepiasz szczegółów, to powiedz, jak oceniasz, że "gora uda poziomo z podloga"? Albo masz NIESAMOWITE czucie organizmu, albo robisz siady bokiem do lustra i kontrolujesz (co nie byłoby dobrym pomysłem). Ja po prostu siadam jak najniżej, bez zbytniej przesady, zresztą przed dotykaniem tyłkiem piet blokuje mnie ruchomość stawów.

poka film albo poka foto jak siadasz

Sama byś pokazała .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2009-02-18 09:12:50

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To jest nas dwóch ja tez ciebie nie rozumiem, właściwie wychodzi na to, ze chcesz sie po porostu kłócić, o cokolwiek, mowimy o tym samym a ty szukasz dziury w calym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
OK, nieważne. Znowu zapomniałem, że miałem milczeć. OSTATNI raz. Obiecuję.

Pozdro.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Jesteście na nandrolonach

Nie denerwujcie się

Każdy ma swój punkt widzenia.
Aczkolwiek z siadami i ich głębokością popieram Radzia.

Jeśli chodi o split popieram Izunkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Wiecie co jest w tym wszystkim smieszne, ze chodzi nam o ten sam przysiad, wiec nadal nie rozmumiem co Radziu chce udowodnic.
A wyrazenie "tylkiem do podlogi" nie obejmuje u mnie przysiadu poziomego, ale przysiad gdzie siadam tak gleboko, ze opieram tylek o piety, a taki typ przysiadu nie jest IMO konieczny

A i Radziu, na rysunku jest pokazany poziom (stad okreslenie parallel squat), oczywiscie ze nie da sie ocenic jak wyglada ten poziom w rzeczywistosci ( udo w ogole nie tworzy linii prostej i zaleznie od dlugosci kosci udowych u kazdego inaczej), stwierdzenie "siadam najnizej jak daje rade" tez mozna roznie traktowac i tez moge sie zapytac, skad wiesz ze to jest nisko wystarczajaco, moze po prostu przestajesz dawac rade. Kazdy siada na wyczucie i tylko osoba stojaca z boku moze potwierdzic, ze jest wystarczajaco nisko. Ciebie blokuje ruchliwosc stawu biodrowego, mnie nie, potrafie siasc bez problemu na pietach.



PS.
Mam jeszcze pytanie czy zauwazylisci u siebie w dolnej pozycji przyruch bioder. Tzn schodzicie w dol, biodra opadaja, i w momencie powrotu biodra wykonuja lekki ruch w gore. Jestem ciekawa czy takie cos jest normalne czy nie powinno wystepowac.



Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-02-18 09:45:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Trening na Dzis

10 obwodow na czas

10x Thrusters 2x 4kg (za malo wzielam)
10x band slams
10x skoki bokiem przez pilke
10x band row


15min

Brzuch
3 x obwód
3x Turkish Getup 10kg
10x roll out z kolan
15x Russian Twist

+ plank 65sek

Finisher
podciąganie x5, x4, x2
----------------------------------------------------
Trening taki trochę lekki, bo niestety moje gumy są jakieś za słabe, a niby oznaczone jako ciężkie , he, he, he. Ale mimo wszystko podeszło mi do gardła w 9 rundzie. Skoki bokiem tez były nowością, następnym razem muszę sobie wyżej przeszkodę postawić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Czy Thrustersy które wykonujesz wyglądają tak?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tak tylko siadam nizej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Czyli niżej niż przy normalnych siadach?

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenia na partie na obrazku

Następny temat

Trening na siłę

WHEY premium