SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obliques/ 4 tyg. dla plecow Start str.39, Koniec str.61

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Dee Jay, popatrz w poscie Konina w odchudzaniu, nie ma specjalnie roznicy czy to kobieta czy mezczyzna. Ze znanych mi spalaczy Lipo6 ma wersje specjalnie dla kobiet.

A z mojej strony dodam, ze jak chce 5kg w miesiac to jej nic nie ukladaj, spalacz tez nie dawaj, bo jeszcze skonczy sie to problemami z bolami glowy, itd.., tylko od razu diete Kopenhaska (dzial fitness) zaproponuj. To dieta glodowa, ale ma swoje dobre podstawy teoretyczne i wprowadza w stan ketozy, trwa tylko dwa tygodnie wiec nie bedzie zle, a efekt poczatkowy bedzie zachęcający. Na dalszy ciag uloz jej diete, by pociagnela dalej logicznie.
Innej drogi na 5kg w miesiac nie widze. Co prawda ja schudlam tyle na arbuzie i 6 kanapkach chleba tostowego z dzemem dziennie , ale lepiej siegnac po cos ułożonego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Ook, generalnie kolezanka mowi ze moze sie poswiecic jedzac to przez 2-3 tyg, tylko pojaiwlo sie takie pytanie czy oprocz tego co w diecie mozna pic kawe, herbate oraz alkohol sporadycznie? czy tylko wode? nie chce mis ie prekopywac 482 stron w poszukiwaniu odpowiediz na jedno pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2009-02-24 17:20:06

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
alkohol nie, to tylko dwa tygodnie, zero cukrow.
Kawa, zauwaz, ze traktowana jest tam jako spalacz, malo tego Jogger doradza aeroby na czczo, wlasnie po kawie, jedna wiecej w ciagu dnia moze byc, ale wiecej nie.

Acha i pytania tam sie powtarzaja, wiec wystarczy przeczytac 100stron


Druga opcja diety na szybki krotki efekt moze byc zbilansowana, z tym, ze jak, to zalezy jaka jest dziewczyna:
jak np. nie je sniadania normalnie, ma slaby apetyt, opuszcza posiki, zjada glownie jakies owocki i chleb i do tego lubi desery slodycze w postaci cukierkow, czekoladek (ale nie tluste kremy itd).. to ustaw jej BWT 60/25/15 %
jak lubi jesc tlusto popcorny tluste kremy itd to daj 40/30/30, jak nie jest typowa to daj 30/40/30%
I teraz tylko kalorycznosc na jej poziomie podstawowym czyli pewnie 1200-1300kcal, zalezy ile ma wzrostu. Do tego trening obwodowy. Oczywiście aeroby. Jak ma miesiąc to akurat ta dieta jest na miesiąc.
Oczywiście nie dyskutuje o jej skutkach dalszych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Obli: zajrzyj prosze do mnie w wolnym czasie mam pytanie dot. treningu i ew. suplementow.

dzieki i pozdr.

https://www.sfd.pl/agak_-_blog_-_redukcja-t472720-s3.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No i trening po przerwie

20min
10x Sumo DLHP 18kg
9x pompki
8x swing sztangielka 16kg
7x sit up
6x burpee z podciagnieciem

Udalo mi sie zrobic 7 obwodow Bardzo sympatyczny trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Najlepsze sa Twoje wytrzymalosci silowe, w tym szczegolnie swing+snatch+burpees... w ogole snatch to moje ulubione cwiczonko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-02-27 21:17:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kika ja tez lubie

Trening z 27.02
21 wznosow z opadu na pilce
1000m na orbiterku
15 wznosow z opadu na pilce
1000m na orbi
12 wznosow
1000m
9 wznosow
1000m
6 wznosow
1000m
3 wznosy
1000m

+
clean and jerk 3x 6
-------------------------------------------------------------------------------
Bardzo fajne polaczenie na rozgrzanie Zajmuje 15min

Wczorajszy Trening
30wypadow
21 podciagniec
21 Sit-upow na skosnej
30 wypadow
18 podciagniec
18 Sit-upow
30 wypadow
15 podciagniec
15 Sit-upow
30 wypadow
12 podciagniec
12 Sit-upow
30 wypadow
9 podciagniec
9 Sit-upow
30 wypadow
6 podciagniec
6 Sit-upow

-----------------------------------------------------------------
Trening leciutki, powiedzialabym ze nadaje sie na rozruch, oczywiscie podciagiecia z podskokiem. Zajal 15min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
Trening leciutki, powiedzialabym ze nadaje sie na rozruch

jeszcze jakiś nowicjusz sobie to na poważnie weźmie i się załamie jak to zrobi... nie próbowałam ale dla mnie to by było pewnie morderstwo

aczkolwiek treningi ciekawe. najbardziej spodobała mi się twoja ostatnia piramidka. też sobie ułożę jakąś, oczywiście na moje możliwości, bo korci mnie

a mam jeszcze pytanko, bo nie mogę nigdzie znaleźć, na czym polega swing ze sztangielką?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenia na partie na obrazku

Następny temat

Trening na siłę

WHEY premium