SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obliques/ 4 tyg. dla plecow Start str.39, Koniec str.61

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Vajolet, jem jak zawsze, ale widze, ze bede musiala wiecej bo mam dziwne zakwasy w udach, od byle czego i juz schudlam pol kilo.

Patka

Puma OK bedzie wiecej, wznosy bokiem sa dla mnie trudne, z wiekszymi ciezarami nie moge plynnie robic ruchu, robai sie one takie rwane, nie wiem czy tak powinno byc.

W Sobote koncze pierwszy tydzien

Trening na dzis

HFT 4x

wieczorem
przysiad 80-40-20-40-80
pompki 20-10-5-10-20
wskoki na stopień 40cm 40-20-10-20-40

Finisher:
dip na kolkach 3x1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Bosh

80kg w siadzie ja ostatnio jadę 70na 6 razy

idę powiczyc

baj jak wróce dam znak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Patka to wytrzymalosciowy czyli ilosc przysiadow bez obciazenia na czas
A przysiady to 80kg w marcu robilam 5x teraz nie chce mi sie isc na wysokie ciezary, wolalam zwiekszyc ilosc powtorzen.
Ale ty teraz HST, chyba robisz, to ci siela mocno pojdzie w gore.
Ide probowac dzisiejszego HFT, zobaczymy ile razy sie podciagne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
obliques alez masz przemiane zazdroszcze zreszta nie tylko tego ,ale i siły i kondycjiPo takim treningu to ,bym umarła ,ba nawet w jego trakcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
vajolet jak bedziesz miala tyle miesni tez bedziesz mogła tyle jesc
ciekawe ile było dzisiaj podciągniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
_kavva_ no może za 100latjak czytam oipis treningu obliques wytrzymałosciowego czy siłowego z takimi ciezarami to oczy mi na wierzch wychodzą.Ni tak łatwo do takiej formy dojść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ale dziewczyny spójrzcie na mnie tez od innej strony. Latwiej jest wage utrzymac niz sie odchudzic, wahania 1kg w ta czy we w ta sa bardzo latwe do osiagniecia, zwlaszcza, ze nie staram sie tego zrobic w ciagu tygodnia. Przeciez niezaleznie czy wazylabym 65kg czy 59 by utrzymac ta wage potrzebuje tyle samo jedzenia, utrzymanie tluszczu kosztuje niewiele energii wiecej. Nigdy nie jadlam wiecej niz moje kolezanki, mam sredni startystyczny metabolizm - ani specjalnie wolny ani specjalnie szybki.
Owszem zauwazylam, ze po roku takich ostrych treningow przyspieszyl mi, kiedys wyjezdzajac na wakacje wracalam z 1-2kg wiecej i wracajac do treningow pozbywalam sie w ciagu miesiaca, a teraz jak wyjezdzam, mimo, ze wtedy zawsze wiecej jem to nie przybieram na wadze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
obliques ja też zawsze z wakacji wracam cieższa o 2 kg czasem wiecej,choc rezygnowałam z obiadu ,by zjesc loda ,głupia byłam.Chciałbym wrócic w tym roku z ta sama wagą ,ale chyba sie nie da .Fakt utrzymac wage jest trudno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 761 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2290
a ja z wakacji wracam zwykle chudsza o jakieś 1-2kg
bo jak widzę te paskudne hamburgery i inne badziewie to nie jem wcale

tylko to chyba jeszcze gorsze niż jeść te badziewie bo zwalnia metabolizm

właśnie zawsze się nad tym zastanawiałam czy lepiej na takim wyjeździe jeść 5 beznadziejnych posiłków (kalorycznych i tłustych itp)
czy lepiej jeść mało, np 2 x dziennie tak w miarę zdrowo, ale tu znowu jest obawa że metabolizm szlag trafi

Zmieniony przez - katti w dniu 2009-05-15 19:30:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
katti bo ty jeszcze bez dzieci. Na wakacjach tez zawsze chudlam, ale nie teraz, bo teraz siedzi sie w jednym miejscu a nie lata po gorach i plywa po wodach
I sie nie przejmuj jedzeniem w wakacje jesz tyle ile masz potrzebe, to normalne ze latem czesto nie ma sie ochoty na jedzenie w te upaly i czlowiek caly dzien na wodzie i owocach jedzie

Trening na dziś

HFT 6x podciągnięcie , nie wiem jak to wyszlo, ale wyszlo

+
4x Tabata
burpee (w pierwszej 8x w ostatnie 4x )
thrusters (17x.... 10x)
sit up na skosnej (17x.... nie pamietam)
orbiterek

Ufffff......
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenia na partie na obrazku

Następny temat

Trening na siłę

WHEY premium