SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obliques/ 4 tyg. dla plecow Start str.39, Koniec str.61

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nie ma co szybko Ci to podciąganie idzie do przodu
Pamietam ze w podstawowce to sie 1 raz potrafiłam podciagnac, chyba z ciekawosci sprawdze na silce jak mi teraz by poszlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Obli, nie zwalaj na dzieci Ja już mam zakupione nosidło turystyczne i czekam aż młodzian zacznie siedzieć i zmykamy w góry Planowałam wakacje nad morzem, ale wątpię, abym wytrzymała takie nudy dłużej niż 2 dni.

Poza tym nie będę cię komplementować, bo ty już nie z tej ligi, co potrzebuje motywacji i ciepłych słów. Masz swój cel i sama najlepiej potrafisz się ocenić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Camel,spacerkow to mam powyżej dziurek od nosa, ja marze o zniknięciu na tydzień na wysokości powyżej 3000mnpm

Wczorajszy trening

HFT 5x podciagniecie

Wieczorem
1. clusters
zaliczone, procz ostatniej 5-tej serii gdzie jednak znow przy trzecim nie dalam rady sie podciagnac
2. wiosło jednorącz
27kg x10
29kg x8 ;x6; x6; x4
3. Martwy ciag
67kg x8 ; x7; x4
65kg x6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
Ja tez teraz juz wiecej przy dzieciach siedze niż biegam .Na plazy siedze ,leże i patrze co młoda wyprawia,wczesniej cały dzien za nia biegałam
Obliques ładny ciezar przy MC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
2. wiosło jednorącz 27kg x10 29kg x8 ;x6; x6; x4

a ja myslalam, ze moje 16kg przy 10powt to nie najgorszy wynik

ide sobie, bo sie kompleksow nabawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Obli, jedziesz ladnie - 5 powt, widac HFT ci sluzy. Puki co, wszystkim innym ktorym go podeslalem do testow, takze ladnie sluzy.

Korzystac z tego ze jest tu duzo Pań:

Oferuje przeprowadzenie Ekserymentu kulturystycznego dla Kobiet, pod kobiety, z eliminacja optyczna wad budowy [uda, biust, posladki itd] jako 8 tygodniowy trening rekompozycyjny, na zasadach takich jak dotychczasowe eksperymenty dla Panow. Jesli jestescie zainteresowanie, zalozcie temat "eksperyment dla kobiet" w dziale dla zaawansowanych.
W ramach eksperymentu - moje prowadzenie, trening, dieta + regeneracja.

Wybaczcie offtop - szanujac Obli, prosze o nieodpowiadanie mi w tym blogu.

Pozdrawiam!

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
HFT 6x podciagniecie

ale reszta znow odpoczynek, ze wzgledu na katar nie nadaje sie na "sapiace" treningi

no wlasnie wiekszosc lasek tu sie odchudzajacych potrzebuje rekompozycji nie odchudzenia klasycznego dlatego na pewno jest to ciekawa propozycja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
A tak sobie żartuję z tymi dziećmi. Na razie mam zapał, ale zdaję sobie sprawę, że prędzej czy później będę chciała urlopu

Ja chętnie wzięłabym udział w takim eksperymencie, ale w zły moment trafiło. Niespecjalnie mogę i mam ochotę teraz dietować. Ale może coś podpatrzę i wykorzystam później na własną rękę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Jestem, zła, bo przy dzisiejszej serii negatywów zaczął mnie bolec mięsień piersiowy blisko pachy i bolał coraz bardziej i w końcu nie zrobiłam ostatniej serii.
Wiosłowanie musiałam robić na 47kg bo maż mi się wcial w trening i musiałam pomagać sobie nogami, bez sensu.
Reszta nie zrobiona, bo nie miałam gdzie, zresztą i tak wyciskanie na barki ze względu na bol w "piersiowym" nie wchodziło w rachubę.

mam nadzieje, ze ten bol ustapi szybko, bo lipa bedzie

HFT 5x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Obli, ja nie wiem, czy Ty do swoich ćwiczeń się rozgrzewasz. Nie znam się. Ale mozę to wina słabej rozgrzewki. Co? Ja tak miałam przy tricu jak robiłam, ale ból ustąpił po tygodniu przy treingach. Nie wiem, czy to coś pomoże . Nie wiem też jaki to rodzaj bólu ...

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenia na partie na obrazku

Następny temat

Trening na siłę

WHEY premium