SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Never turn your back on The Ripper s. 1, 18, 51

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
dzisiaj i tak nieźle z miską... głupio iść do makdonalda z dziewczyną i nic nie jeść, to wziąłem tego makrapa jako najmniejsze zło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
wiadomo

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
gorzej by było jakby panna zamówiła cheeseburgera a Ty sałatkę, bo na diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Mówisz ze jesteś na redukcji , boo yy hmm Na zawody szykujesz formę :D , i wgl . Zaraz by pipką klaskała

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
Mojej tam nie przeszkadza, że nie jadam z nią na mieście, a biorę tylko jak gdzieś jesteśmy cole zero :D (chociaż przy moim charakterze to zmuszam ją do treningów domatora :D ). Pogadaj z nią o tym po prostu powinna zrozumieć :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ale to nie jest kwestia tego, że ona czegoś nie rozumie, tylko ja to jednak wolę z nią przyjemnie spędzać czas Pewnie za 2-3msc jak już poleci trochę fatu i będzie trzeba się bardziej starać, to już się skończy, poza tym za te 2-3msc to nie będzie mi codziennie robiła dobrego żarcia, no bo po co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Moja rozumie bo sama boks + na siłowni ćwiczy, nawet dietę prowadzi! haha :D

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
nie no, moja też jest raczej pro-sportowa, ale nie bawi się w prowadzenie diety, bo jej się nie chce. A i tak wygląda lepiej niż ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
a moja... zaraz zaraz ale ja nie mam dziewczyny. :'-(












































BO PO CO?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8066 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42779
Dream czasem Ciebie nie rozumiem naprawde.. to ze nie zjesz z ją lodów czy mcdonalda to już z nią nie możesz przyjemnie spędzić czasu? AS pozatym takim jakim cie poznała takim masz zostać a nie robić wszystko pod dziewczyne.. jak cie kocha to jej przeszkadzać nie będzie ..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] Arnoldzdobywca

Następny temat

[DT] Mati1997

WHEY premium