SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Never turn your back on The Ripper s. 1, 18, 51

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
Sczerze Dream to jak zredukujesz 2 miesiące to nic z tej masy nie dostanie i będziesz zaczynał od 0 No ale powodzenia i bez zbędnego chitowania :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kacper spójrz na siebie 2 miesiące będzie ok. zalany nie jest, ale jak ma się lepiej czuć... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
Pierwszego zdania nie rozumiem jak mam je zinterpretować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
że chuda szkapa z ciebie, a sie dreama czepiasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
Hahaha no i masz racje , chociaż nie wiem dlaczego to mówisz jak właśnie mówie Dreamowi że na co redukcja jak nic z niego nie zostanie , to tak jak ja bym teraz powiedział że zredukuje bo troche tłuszczu mi na masie wpadło , osobiście mając taki % bf jak on dalej bym masował .. wszystko w swoim czasie . A Ty też chudy jesteś i sie op*****lasz z wypiskami i treningami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
nie wiem jak masz je zinterpretować, ale ja chcę tylko poprawić wrażliwość insulinową na dalszą masówkę+mieścić się w niektóre ciuchy.

Poza tym nie rozumiem toku rozumowania: jak zredukuję to nic z mojej masy nie zostanie. To znaczy, że mam nie masować, czy nie redukować? Bo to już jest kwestia dosyć filozoficzna. Skoro tak to ma działać to mam trzymać fat, bo jak go zrzucę to niz mi nie zostanie z masy, czy mam nie masować w ogóle bo jak spalę potem fat to nic mi nie zostanie z masy? Niestety, taki urok tego sportu, że tłuszcz zajmuje dużo miejsca i jak się go spali, to jest się mniejszym, bo zostaje samo mięso.

Tak więc reasumując: bez sensu takie gadanie na ten temat jest bez-sen-su! Redukcja po to jest, żeby być mniejszym, a nie większym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
Dream hola hola , nie mówie że po redukcji masz być większym , ale nie ma z czego redukować moim zdaniem , po redukcji będziesz wyglądał jak ja czyli - szczupły jak patyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dream, chyba nie ma większych problemów żeby zrozumieć o co chodziło Kacprowi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] Arnoldzdobywca

Następny temat

[DT] Mati1997

WHEY premium