SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Never turn your back on The Ripper s. 1, 18, 51

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
teraz przerzuciłem się na ćw na barki i biceps z dużym naciskiem na technikę, zobacyzmy jak to będzie. Tricki lubię siłowo pomęczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Ja robiłem biceps na wszystkie sposoby ;) . Tric bic , klata bic, blecy bic , superserie bez przerw trening super intensywny 25 minut zajmował :) . Zawsze i tak zawsze rośnie w takim tempie że sie odechciewa :D . Triceps bardzo ładnie mi rośnie natomiast coś nie tak z tym bicepsem jak by nie dobry triceps to bym pewnie miał ze 2 cm mniej ale jakoś to nadrabiam :D

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
wczoraj zrobiłem taką owsiankę na śniadanie:



Skład: 60g owsianych, 200ml mleka, budyń, czekolada, pół pomarańczy
reakcja rodziców: no spoko, owsianka jak owsianka, niech chłopak je, po to ćwiczy i je, żeby dobrze wyglądać, nic szczególnego, śniadanie jak śniadanie.

dzisiaj zrobiłem taką:



Skład: 60g owsianych, 200ml mleka, budyń, czekolada, pół pomarańczy
reakcja rodziców: Tobie się już w dupie poprzewracało z tym jedzeniem! Za dużo pieniędzy dostajesz, chyba musimy ci uciąć strumień pieniążków na jedzenie bo nas wykończysz jak będziesz tak jadł!

Wniosek: ładnie ułożone na talerzu jedzenie jest droższe od wrzuconego na pałę.

wypiska wieczorkiem po cardio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
na drugiej widać więcej czekolady. Trzeba było wepchnąć głębiej, byłoby spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
tyle samo. Jest 1 pasek czekolady, z tym że tam są 3 kostki włożone na pałę, a w drugim jest rozkruszona po całej misce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
no ale przez to optycznie więcej. Ludzie są wzrokowcami A tak w ogóle, to w dupie się poprzewracało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
powiem ci, że dzisiejsza owsianka smakowała lepiej niż wczorajsza i się nią bardziej najadłem. To działa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
09.03.2014]

Dziwny dzień. Na urodzinach u pokemoniastej kuzynki byłem (rozj**ane dziecko max). I zrobiłem takie cardio, ale nie cardio. Niby koszykówka, ale nic nie czuję

Dieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
ty 2 dzienniki prowadzisz na raz?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
no bo w AL inni ludzie i tu inni ludzie. Chyba, że bym teraz tutaj podał liniacza i do zamknięcia tamten tylko znowu dużo ludzi nie ogarnie zmiany, bo jak zmieniłem nazwę dziennika to się po miesiącu chłopaki kapowali
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] Arnoldzdobywca

Następny temat

[DT] Mati1997

WHEY premium