SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Never turn your back on The Ripper s. 1, 18, 51

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
bo nie słucham cyferek tylko tego, co mi mówi mój organizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
A jakie odczucia/ wpływy spowodowały decyzję od podbiciu kcal ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
że mam spadki mocy (nietęgie myślenie i niewyspanie w szkole mimo odpowiedniej długości i jakości snu), głód oraz zanotowałem spadek siły na wczorajszym treningu pleców, co ostatecznie przeważyło o decyzji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
wycinaj wycinaj wakacje zbliżają się wielkimi krokami ;) idą powiadomki ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11441
DreamEvil
bo nie słucham cyferek tylko tego, co mi mówi mój organizm


W wolnym tłumaczeniu to jakoś tak - Jestem zbyt słaby psychicznie żeby robić redukcje, pyerdole to. Czas w końcu się najeść.



Zmieniony przez - Droggy w dniu 2014-03-26 01:23:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Nie rob tego wejdz znowu na ten bilans rob redukcje poogladaj filmiki motywacyjne..To twoj mozg plata Ci figle i mowi starczy juz.Zrob porzadna redukcje na lato potem masa pojdzie lepiej nie odp*****laj maniany A co do sluchania organizmu na redukcji gdyby to kazdy robil to nikt by nie schodzil ponizej dwucyfrowego bfa

Zmieniony przez - Cien w dniu 2014-03-26 02:29:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
26.03.2014

Na początek mała anegdotka: Ćwiczę sobie kulturalnie i nagle przychodzą jakieś 2 wielkie dziki (na oko 14 lat, 40kg wagi i 175cm wzrostu), bez żadnej rozgrzewki postanawiają, że robią francuza jako 1 ćwiczenie (leżąc sztangą). Żeby nie było frajersko zaj**ali na sztangę 40kg (czyli jakoś 100% swojej masy) i jeden zaczyna robić. Wycisnął o dziwo 3 razy w takim stylu że wyglądało to co najmniej komicznie (jakieś california press połączone z próbą zrobienia fikołka i mostkiem). Podszedłem do chłopaczków i im powiedziałem "a może mniej ciężaru, a więcej techniki?" jednak usłyszałem że mam zająć się swoim treningiem i nie wtykać dupy w nieswoje sprawy. "okej" pomyślałem i zająłem się swoją dupą. Drugi koleżka zdjął z trzęsącymi się rękoma sztangę z stojaków, wykonał ruch negatywny. Tzn wykonywał, bo w połowie stracił panowanie nad ciężarem i sztanga wyebała się za nim ciągnąc jego barki łapy itp. Było słychać tylko takie eleganckie chrupnięcie, a potem płacz chłopaka. Kareteczka przyjechała w ciągu 10 minut i zabrała delikwenta z pozrywanymi ścięgnami i kontuzją na dobre pół roku do szpitala. Po całej akcji koleżka nr 1 położył się pod 40kg sztangą i wykonał drugą serię
I jeszcze był jakiś grubas, który zapakował sobie na prostowanie łapek z linką górnego wyciągu na trica wszystkie blaszki i szarpał tak, że rozkminiałem, czy on robi triceps, czy jakąś falę dunaju


A teraz do rzeczy: push zrobiłem, całkiem spoko pompa.

Trening

- wyciskanie sztangi na płaskiej 7s (6x40kg, 6x45kg, 6x50kg, 6x55kg, 6x60kg, 6x65kg, 6x70kg)
- rozpiętki na skosie dodatnim 4s (20x9kg, 16x12kg, 12x14,5kg, 8x17kg)
- military press 5s (8x30kg, 8x35kg, 8x40kg, 8x45kg, 6x50kg)
- arnoldki 2s (12kg=>9kg=>7kg=>4kg MAX)
- pompki na poręczach na triceps 3s (6x, 6x, 5x)
- wyciskanie francuskie sztangi leżąc 3s (8x20kg, 8x25kg, 8x30kg)
- uginanie nadgarstków w superseriach nachwyt+podchwyt 3s (9kg+20kg MAX)
- brzuchy
- cardio 20 minut rower

Dieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
haha świetna historia, u mnie na siłce chodziłem rano więc nie było takich kamikadze a szkoda. To musiało komicznie wyglądać jak się złożył (nawet mi go nie żal, skoro rad nie słucha). Mi w kółko ktoś mówił że robię koci grzbiet i teraz dzięki temu nie mam z tym problemu, no ale może coś go to nauczy.
Takie pytanie posiłek nr 5 to jak to łączysz, w sensie płatki na wodzie z twarogiem ? (bo rano to podejrzewam omlet jakiś :D ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
rano to owsianka + gotowane jajka. Wieczorem to po prostu pół kostki twarogu+siemię+płatki zalane wrzątkiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] Arnoldzdobywca

Następny temat

[DT] Mati1997

WHEY premium