SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najpierw masa, potem masa! [SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159595

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KUREKski
DreamEvil
najgorsze uczucie to jak stoisz w kolejce do jakiegoś ćw. Nienawidzę tego i nie praktykuję. Jak ktoś robi ćw które ja chcę, to albo zmieniam plan albo mówię, że robimy na zmianę i ch**


Dream powiedział: "Chłopcze! Klatę będę robił, więc złazisz albo robimy na zmianę. Albo wp*erdol!"
Potem 'chłopiec' wstał i zasłonił Dreamowi całą siłownię. Okazało się, że to 140 kg byku. Zamiast treningu siłowego, Dream ćwiczył dzisiaj sprinty...

Koniec historii


Inaczej. Dream powiedział "Chłopcze! Klatę będę robił, więc złazisz albo robimy na zmianę. Albo wp******!" Drobny chłopiec nie przejmując się ćwiczył dalej. Ma chłopak farta, nie chcę wiedzieć co by się działo gdyby Dreamowi nie rozładował się telefon i by zadzwonił po kolegów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra ide na trening trzymajcie się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Zapraszam do obejrzenia kolejnego odcinka programu Fight Travel z Marcinem Różalskim



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Mam domsy na łydkach po poniedziałkowym treningu (masakra) a chciałem je jutro jeszcze raz przetrenować i nie łudzę się że te bóle do jutra miną. Odpuścić sobie trening czy mimo to przepalić je jeszcze? ;)

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
zależy od celu. Ja cisnę wytrzymałość więc w dupie mam doms i robię trening na maxa bez względu na zesztywnienie i poziom regeneracji mięśnia. po to mam 1 dzień w tyg. przerwy żeby odpoczęły w miarę możliwości. Jeśli priorytet masa, to odpuść lub tylko je pogłaszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Przesuń trening o jeden dzień, skoro masz domsy to nic ruszaj ich ;p

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
No to pogłaszczę je, tak jak Dream mówi Albo jak Trener Personalny Paweł, pomyślę o nich przed snem by urosły i może tak będzie

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Panowie nie ćwicząc na siłowni (tylko łydki i przedramie) pilnując diety + mono 5g/dzień mogę liczyć na jakiekolwiek przyrosty masy mięśniowej (chodzi o to że nie tylko tłuszczowej) na całym ciele?

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciężko będzie ;/ Ćwiczenia na łydki i przedramię są raczej izolowane, więc wątpie, żebyś bez żadnej dodatkowej aktywności zbudował całe ciało
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

schudnac a zarazem przybrac mase . wyrzezbic brzuch , cwiczenia , dieta

Następny temat

Odzywki.. Prosze o pomoc..

WHEY premium