SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najpierw masa, potem masa! [SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159304

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
jak ja się zaraz wk***ię! Wrócilem po 11h ze szkoły i dostaję wiadomośc, że moj gruby brat (156cm wzrostu 90kg) wp******il także mój obiad, ponieważ "nie mógł sie powstrzymać" i nie zrobili mi nowego, bo im sie nie chciało. Nie dość, k***a, że nie mogę jeść tego co chce, to jeszcze sami zjadają mi to, co niby mi robią i teraz 11h po szkole (w tym 3h po treningu) muszę sobie zjeść potreningowy w postaci kanapek. god bless k***a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja nie mogłem zasnąć po prostu dzisiaj. Ale mam patent: po blancie można cały dzień przetrzymać bez spania. + nie stołuje sie w makdonaldzie, tylko dostaje od panny jakieś ciastka, które mi sama robi w maku moge nie jeść, ale no takich cudów to nie odmówię przecież
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Dosypuj mu 1,3d i efedrynę do żarcia, nie dość, że straci apetyt, to schudnie przy okazji :)

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zawsze możesz pożądnego kopa zasadzić bratu, troche ulży :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
to mi rodzice hajsu na randki nie dadzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jak to się będzie powtarzać to dolej do twojego obiadu parafiny,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Mojemu bratu w podstawówce kradli kanapki z nutellą, to ojciec raz posmarował smarem od środka, od razu wydało się kto wpie***lał :D

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
to ja jak byłem w 1 klasie podst. to mi "starszaki" z 6 klasy zabierali kanapki, powiedziałem kiedyśtam bratu (drugiemu) i wbił kiedyś do szkoły z kumplami, złapał jednego drugiego i sie skończyło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakim trzeba być ułomem żeby młodszym kanapki podpierdzialać -.-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Ozziego zapytaj :D

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

schudnac a zarazem przybrac mase . wyrzezbic brzuch , cwiczenia , dieta

Następny temat

Odzywki.. Prosze o pomoc..

WHEY premium