SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najpierw masa, potem masa! [SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159570

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
jw. masa jest sprawą drugorzędną, a nawet trzeciorzędną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
a tak serio to zależy jakie kto ma priorytety i ot co nie ma co kogo krytykować

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Co ci się dream nagle tak odmieniło ?? Zawsze myślałem ze chcesz być wielki czy coś a ty teraz taka maniane odp*****lasz

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
nigdy nei chciałem byc wielki. po prostu zawsze chciałem najpierw zrobic mase a potem zabrać się za resztę. Jakiś miesiąc temu zrozumiałem, że nei tędy droga

przeciez od zawsze jestem biegaczem i gram w ręczną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
od zawsze jesteś też zatłuszczony więc każdy myślał ,że chcesz być bykiem

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
A noo jak tam chcesz :P ... Ja znowu nigdy nie chciałem być jakimś sprinterem czy cos .. Zawsze chciałem być dobrze zbudowany i mieć siłe !! HUE : D. No i narazie staram się to realizować efekty różne :D

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
FighterSSJ
od zawsze jesteś też zatłuszczony więc każdy myślał ,że chcesz być bykiem


tak. i miesiąc temu zrozumiałem, że nie tędy droga i mam zamiar być odtłuszczony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Ja tu nikogo nie krytykuje tylko wtrąciłem się w rozmowę, kumpel trenuje crossfit w prof. klubie, był też na obozie w Szwecji bodajże
i wiem z czym to się je
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
jak to z czym z radlerkiem !!!

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ej fighter może cię to będzie śmieszyć, ale ja bez radlerka nei wyobrażam sobie dnia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

schudnac a zarazem przybrac mase . wyrzezbic brzuch , cwiczenia , dieta

Następny temat

Odzywki.. Prosze o pomoc..

WHEY premium