SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najpierw masa, potem masa! [SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159160

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale skądś będzie musiał brać energię - z tłuszczy, więc je wykorzysta ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2573
Wykład jak na Uniwerku ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
@Czesiek tak, ale dopiero jak wejdziesz na deficyt.
@Kondzio to Twoje zdjęcie w avku?

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paramaribo leci na wysokich tłuszczach i mu to jakoś idzie. Chodzi mi o tłuszcze z pożywienia nie z organizmu. Tak czy owak, organizm będzie musiał wziąć energię na rozwój mięśni i jeżeli będzie miał do dyspozycji tyko tłuszcz to on pójdzie. Poza tym z tego co się orientuję to węgle mają większą skłonność do odkładania się jako tkanka tłuszczowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 688
nie sadze zeby to bylo jego zdjecie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Czesiek - powiedziałbym, że z trzech wariantów: węgle + białko, tłuszcze + białko i węgle + tłuszcze + białko ten trzeci zestaw przy tej samej kaloryczności i ilości białka sprawi, że będziesz miał największe szanse na otłuszczenie, węgle + białko to pozycja druga.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Czesiek, mowa o 2 zupełnie innych sytuacjach. Chodzi o sytuację, kiedy wp******isz naraz dużo wyngla i dużo tłuszczy - wtedy jest lipa w ch**.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Chodakowska spala najpierw tluszcz, a potem węglowodany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
chodakowska najpierw spala z dupy, potem z łydek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1350
Chodakowska wycina tłuszcz skalpelem!

"Wielkich ludzi łączyło to, że mierzyli siły ponad zamiary" ~ Daniel Lugo

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

schudnac a zarazem przybrac mase . wyrzezbic brzuch , cwiczenia , dieta

Następny temat

Odzywki.. Prosze o pomoc..

WHEY premium