SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michal29/BLOG (TS)/poprawa siły w TS - podsumowanie str. 32

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Michał IMHO nie ma co się pier...ć dwójkami bo mało czasu zostało. Proponuje dwa dni w tygodni robić tym schematem:

50/4,4 60/3,3 70/3 80/3 90/2x2 95/1 96/1 97/1 98/1 99/1 100/1 85/3x3

Ewentualnie obniż maksa o 5kg. W każdym razie co trening dokładaj po 2,5kg do kazdej serii(o ile wykonasz wszystkie serie)

PS: Do jedengo treningu dołóż aktywne opuszczanie(110/1,1,1, a do drugiego 3manie sztangi na czas 120/20sekund x2)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
wielkie dzienki Senegroth teraz to na ban bede musiał isc tam gdzie mnie ktoś przypilnuje bardzo ciężki plan
na dzisiejszy trening obniżam maxa do 150 i z tego obliczam ciężary zobacze co z tego wyjdzie

Zmieniony przez - Michal29 w dniu 2008-03-05 07:16:02

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Będzie dobrze. Długie przerwy minimum 5 minut między podejściami. BTW Te podejścia na 95.96.97...itd wbrew pozorom nie są takie ciężkie. Układ nerwowy lepiej się przyzwczyaja i w zasadzie nie będziesz czuł wielkiej róznicy między nimi. Kwestia psychiki. Na pewno zaliczysz wszystkie podejścia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
zmieniłem jeszcze troche plan i dzisiaj była klata + martwy
1 Klata:
rozgrzewka:
20 pompek szeroki rozstaw rąk
50x10
właściwy trening:

wyciskanie na płaskiej przerwy góra 2 min
75/4,4
90/3,3
105/3
120/3
135/2,2 poszło lekko 2 seria z oderwaniem tyłka ale leciutko
142,5/1 poszło w miare oderwanie tyłka małe
144/1 poszło bardzo lekko
145,5/1 poszlo lekko
147/1 poszło lekko
148,5/1 tu już było ciężko ale dałem rade oderwanie tyłka średnie
150/1 ciężko duże oderwanie tyłka
127,5/3,3 lekko
trzymanie sztangi:
184kg 18 sec



194kg 10 sec
siły było żeby potrzymać do 20 sec ale mam nową sztangę i zostawia mi wzorki na dłoniach przy czym wrzyna się ostro
Wrażenia z treningu:
ogólnie jestem zadowolony udało się wykonać trening na następnym dodam 2,5kg i jak bedzie mnie ktoś pilnował to będzie docisk

2 martwy + dzień dobry:
dzisiaj był drugi tydzień martwego
martwy ciąg poszedł gładko tylko uscisk dłoni mi puszczał w 4 serii więc w 5 zastosowałem uchwyt naprzemienny
dzień dobry:
ogromna pompa przez 5 min po treningu w ogóle nie mogłem się schylać dół pleców mam baardzo słaby
przerwy poniżej 1,5 min cały trening trwał długo coś koło 2 h

bym zapomniał waga wskazała po treningu 81kg

Zmieniony przez - Michal29 w dniu 2008-03-05 15:44:07

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Hmmm ja bym na Twoim miejscu powtórzył trening i dążył do 150 bez oderwania dupy. BTW to 3x3 na końcu możesz spróbować technicznie z zatrzymaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Kolegium trójbojowe nam się powiększa cały czas I tak raczej dominacja w dziennikach należy ostatnio do kobiet. Zupełnie jak w życiu
Siła spora.Na filmiku jest git tylko technikę poprawić i można śmiało na zawody z taką siłą.A jak by przy okazji doszedł sprzęt to ho,ho
Będę odwiedzał!

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Senegrothwłaśnie z tym tyłkiem to jest moja pięta achillesowa do zawodów raczej nic nie zrobie a po zawodach chyba wejde na 3 powtórzenia i bardziej bede kładł nacisk na technikę a narazie jade tak jak jest zrobie ten sam trening w sobote jak mówisz
Ten shin dzienki za pochwały sprzetu jak narazie nie mam nawet w najodleglejszych planach

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Technika to podstawa. Szczególnie jeśli szykujesz sie na zawody, ale też to nie znaczy, że tylko w tym czasie.

Pozdro.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
po treningu nie czułem w ogóle zmęczenia ani pompy na klacie zmęczenie dopiero teraz doszło do mnie jak napne łapią skurcze ale to znaczy że trening był dobry dawno nie miałem takiego uczucia na klacie trening jest dobry

co do techniki to jak kiedyś sprawdzałem to 140x2 spokojnie technicznie idzie wyżej nie sprawdzałem bo cwicze sam i nikt mi nie pomoże ale przed zawodami w sobote pójde na siłke i tam zrobie lekki rozruch i techniczne wyciskanie ciężaru z zatrzymaniem i wszystkimi wymogami a narazie jade tym planem

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Spoko Trening raczej nie jest meczący choć po kilku tygodniach CUN dostaje trochę po dupie, więc tylko do zawodów, a potem jedziesz planem P.Pracownika
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ekonom85/Dziennik/szybka redukcja, nastepnie budowa masy

Następny temat

atlas w domu + przybranie masy: kilka pytań

WHEY premium