SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michal29/BLOG (TS)/poprawa siły w TS - podsumowanie str. 32

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Na zawody raczej pojade transport jest forma bez szalu ale zawody to zawody może będzie pierwsza 5. - a jak trafisz akurat że Twoi rywale będą mieli słaby dzień i wygrasz?
Tak zapytam tylko...ta progresja w martwym ciągu w treningu właściwym jest ze schematu czy to takie jakby rozgrzewki przed ostatnią,właściwą serią( w tym przypadku 170x4)?

Kuba - już mam odpowiedź w temacie miejsca Twoich treningów.Daleko masz do uczelni

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Ten co do pierwszego to nie sądzę żeby nagle każdy miał słaby dzień. A do progresji to tak wyszło bo bede robił przerwe za nidługo i chciałem troche nadgonić, ale po przerwie już pełen profesjonalizm i będę trzymał się planu.

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Filmów nie nagrałem bo wstyd by był dzisiaj były byki na siłce więc by sie smiali ze mnie - ja mam tak samo. Już dawno nagrał bym filmiki ale będą się śmiali i po co mi to...

Ładnie siłowo się rozwijasz. Tak trzymać.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Sobota 31.05 Plecy

1 Plecy

Martwy ciąg
Rozgrzewka:
60kg x xx
100kg x 5
120kg x 5
140kg x 5
Trening właściwy:
150kg x 5
155kg x 5
160kg x 5
165kg x 5
180kg x 5

Podciąganie

Ściąganie drążka w siadzie wyciąg dolny


Wrażenia z treningu
Wczorajszy trening był tak tragiczny że nawet nie chciało mi się wypiski dawać. W ogóle nie miałem siły zrobiłem klate i siady. w siadach najpierw postanowiłem robić po 3 powtórzenia a w końcu robiłem po 1 i wiem że zrobiłem 150x1 w****iłem się i poszedłem do domu. Ale ktoś z was napisał mądrze w dzienniku że po słabym dniu nadejdzie dobry dzień i dzisiaj był ten lepszy. jak podchodziłem do 180 to sobie pod nosem powiedziałem cicho ,,roz***e to" i poszło oczywiście wszystko techniką sumo.

Wuchta Ładnie siłowo się rozwijasz. Tak trzymać. jakbym wczoraj to przeczytał to bym się załamał ale dzisiaj to inna sprawa

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Michał dowaliłeś ciągi ładnie Ekstra, tak trzymać!

Co do filmików to walić tzw "byków". Ostatnio byłem na innej siłce i zacząłem robic ciągi a ja mam w zwyczaju szybko opuszczać sztangę(w zasadzie zrzucać) i jak zacząłem trzaskać to po minach widziałem, że średnio im się to podoba....ale jak już taki szczypior jak zacząl robic serię na 180 to chłopakom już wszystko jedno było....ba jak doszedłem do 200 to nawet większa uwagę skupiałem Więc chłopaki nie przejmować się, bo słusznym ciężarem robicie(Wuchta, Animal)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Tyle serii w ciągu i w ostatniej 180x5 także siłowo jest dobrze.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Michał z tyg. na tydzien coraz lepiej.

180x5...

i gitara

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Łokurva to zaszalałeś Zią Świetnie, ciąg coraz mocniejszy, bardzo dobrze Ci idzie, oby tak dalej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Wielkie dzięki chłopaki ale to było techniką sumo klasykiem chyba bym tyle nie wzioł

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ekonom85/Dziennik/szybka redukcja, nastepnie budowa masy

Następny temat

atlas w domu + przybranie masy: kilka pytań

WHEY premium