SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MALI - budowa mięśni/pods.s.35/Faza II s.64 pods.s.93

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
ładnie. banan przed bieganiem tak?

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
Tak Olu - banan przed bieganiem:) a bialko - po zaraz jade na silownie!! niestety dzis w Oslo deszczowy dzien...

Poranna bieznia zaliczona - mialam dosc sporo energii - przebieglam 8km - 50 min Juz lepiej sie czulam niz wczoraj Wczorajszy opadek sil chyba byl spowodowany nadchodzacym okresem...na szczescie dzis jest ok

Wyprobowalam placki z platkami owsianymi. Dodalam pieczarki i papryke oraz jajko!mniam mniam
A czy pieczarki powinnam wliczac do dziennika, czy zadnych warzyw nie wpisywac??

I JESZCZE WCZORAJSZY TRENING - nie jestem z niego zadowolona...ale okres nadszedl i mam nadzieje ze w kolejnym treningu lepsze wyniki beda





Zmieniony przez - Mali w dniu 2012-08-18 12:07:58

Zmieniony przez - Mali w dniu 2012-08-18 12:11:09

Miska czysta :) Pierwszy raz w życiu spróbowałam torskerogn i to byl juz chyba ostatni raz...w ogole mi nie przypadl do gustu taki dziwny jest w smaku...ale za to łosoś wędzony jest pyszniutki!!

W ciagu dnia bylam dosc zmeczona i brzuch mnie bolal - ahhhh ten @
Nie mam w ogole siły dzisiaj...oby lepiej jutro bylo w czasie treningu!

A to miska na jutro




Zmieniony przez - Mali w dniu 2012-08-18 21:59:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
Dzisiejsza miska czysta!! troche poeksperymentowalam w kuchni i wyszly mi bardzo smaczne jedzonka!! m.in. wyszedl mi piekny omlecik na sniadanko z platkami owsianymi, orzechami...pychotka!!

A i tunczyka z wody wymieszalam z roznymi warzywami na pateli i makaronem- tez bardzo smaczne danie!! :):)

Juz lepiej sie dzis czulam przez caly dzien i w czasie treningu!! A trening to tak mnie wymeczyl...jak wracalam do domu to czulam sie jakbym prysznic wlasnie wziela - wszystko mokre!! Pot to sie ze mnie lal!!

Przed treningiem - 15 min na biezni
Po treningu - 37 min na biezni - 6.12 km

Nie dalam rady wycisnac sztangi stojac z obciazeniem 20kg - udalo mi sie tylko 6 razy...
No i uginanie nog lezac - tez nie jestem zadowolona...

Ale przyznaje ze dzis mialam wiecej energii niz w piatek - o wiele wiecej!!





Jeszcze miska na jutro!




Zmieniony przez - Mali w dniu 2012-08-19 21:56:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
Mali z @ łącze się w bólu
Progres jest ważny, ale nie zapominaj o technice, czasem można więcej a jakość ćwiczenia kuleje. Świadomość, że podniosło się więcej, nie idzie w parze z dobrą techniką, na spokojnie kilogram do kilograma i będzie pikny babochłop
Bieganko,widze ładnie pomykasz, to pewnie przez te banany przed areo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
IronWomanko
Pamietam o technice caly czas...staram sie jak tylko moge!! Ale przy przysiadzie ze sztanga jakos bardzo pochylam sie do przodu i nie moge tego za nic zmienic...probuje i probuje...i nie wiem co robie zle

A banan rzeczywiscie dodal mi sily przy porannym sobotnim bieganiu!!ale bylam taka mokra jakby mnie oberwanie chmury zlapalo!ale warto - potem czulam sie niesamowicie wspaniale!! Uczucie zmeczenia to jest to!!

W czasie weekendu zaczelam pakowanie rzeczy - 31.08 czeka mnie przeprowadzka - co prawda tylko do akademika obok ale tyle mam rzeczy ze glowa mala!! Ale teraz bede miala duzy pokoj wlasna lazienke i kuchnie - takie jednopokojowe mieszkanko A we wlasnej kuchni to dopiero zaczne eksperymentowac
Musialam juz teraz zaczac pakowanie bo w czwartek raniutko lece na Korfu - tydzien wakacji pod blekitnym niebem i cieplutkim sloneczkiem a po powrocie ide do pracy i o godz. 12 dostaje klucze do nowego mieszkanka!! ...dlatego pakowanie juz rozpoczete!!

A wlasnie co do mojego wyjazdu:
Wylatuje z moim chlopakiem z Oslo o 7.50 i lecimy na Korfu - tam spedzamy 2 noce i w niedziele plyniemy do Albanii - do Sarande - tam znowu dwie noce w dwóch róznych hotelachi jedziemy do Himare- jedna noc i wracamy na Korfu dwa noclegi i w czwartek przed poludniem mamy samolot do Oslo!

W czasie mojego 7-dniowego urlopu cięzko bedzie liczyc miske, ale utrzymam ją nadal w czystym stanie
Od silowni bedzie przerwa - ale na pewno bede plywac, duzo chodzic, grac w frisbee i jeszcze na pewno cos sie znajdzie:)
A co powinnam zrobic po powrocie? mysle, ze zaczne od poczatku od 15 powtorzen bede miala wiecej czasu na doskonalenie techniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
jak przechyla Ciebie do przodu prawdopodobnie za duży ciężar, więc technika kuleje
baw się dobrze

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
Olu - sprobuje z mniejszym ciezarem w srode! technike musze wypracowac!!

A co do wiesiolka to niestety ale nie moge dostac go w Oslo w formie plynnej - sa tylko tabletki!!Sprzedawcy mowia, ze probowali juz kilka razy sprowadzic ale bezskutecznie! Poczekam az moj brat poleci do Polski i kupi mi plynnego wiesiolka Czy zamiast tego moge pic cos innego? a moze zwiekszyc ilosc tranu do 2 lyzek dziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
Wczorajsza miska czysta!! Posiłki ladnie zjedzone

Do kazdego posiłku poza sniadaniem i kolacją dodałam warzywa: kalarepa, papryka zielona, sałata lodowa, ogórek

Wieczorem była bieznia- 50 min - 8,13km - ale sie spocilam a twarz to taka czerwona - gorzej niz burak!! Jak schodzilam z biezni to az koszulka mnie do ziemi pociagnela - taka mokra byla i ciezka Uwielbiam uczucie zmeczenia - wiem ze zyje

Dzis tez bedzie bieganie - mam troche napiety grafik, ale dam rade ze wszystkim

I miska na dzis:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
tran zawiera dużo witamin A, D, E, nie wiem jaki masz tran i jaką producent zaleca dawkę, ale wydaję mi się, że łatwo o przedawkowanie podwójną dawką, a nadmiar witamin również jest szkodliwy, tym bardziej, że już przez jedzenie dostarczasz bardzo dużo witamin
wiesiołka możesz brać w tabletkach, jednak wychodzi to mniej ekonomicznie i trzeba brać ich więcej
Marta jak tu zerknie to może coś doradzi
kiedy ostatnio robiłaś pomiary?

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-08-21 11:16:03

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
Dziekuje Olu!! Moze uda mi sie dostac wiesiolka w grecji lub albanii, bo ten w tabletkach kosztuje tutaj ok. 170 zl. Albo moze mi ktos z Polski przywiezie - musze popytac!
Ja mam tran norweski o smaku cytrynowym : Nycoplus Apotekets Tran sitronsmak

Pomiary bede robic jutro rano
Bo w zeszlym tygodniu przypaletal sie @ wiec musialam poczekac az moj brzuch i nogi wroce mniej wiecej do swojego normalnego stanu!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa kondycji, wytrzymałości, proszę o pomoc.

Następny temat

prośba o pomoc / hashimoto/ treningi/ zdrowy tryb życia

WHEY premium