SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

budowa mięśni po ciąży

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 141
Hej :)
Na forum jestem zupełnie nowa, ale zdecydowałam się założyć wątek bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji które mnie interesują a na trenera na razie mnie nie stać a wiem że im szybciej się za siebie zabiorę tym lepiej.
Jestem już na samej końcówce ciąży ( w zasadzie lada dzień rodzę) szukam gdzieś planu treningowego który za bardzo mnie nie obciąży od razu po urodzeniu ale też będzie się stopniowo nasilał (nie chce sobie zrobić krzywdy ale nie chcę tez nie wykorzystać wszystkich możliwości ;)) bo zależy mi na maksymalnie szybkich efektach ( urlop macierzyński cały do dyspozycji, potem powrót do pracy i niestety brak czasu ), ale nie chodzi mi o chudniecie a o budowę i mięśni i poprawę sylwetki. W ciąży nie przytyłam wiele ale moje ciało zrobiło się jakieś takie galaretowate ( cała ciąża przeleżana ) no i jak już zauważyłam że zaczynam się "psuć" postanowiłam zaraz po ciąży pracować nad sobą a efektem ma być wygląd lepszy niż przed ciążą. Czy ktoś może taki plan posiada?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ach te plany... Niech zgadnę, pierwszy raz jesteś w ciąży?

Wróć jak wyjdziesz z połogu, to pogadamy o jakichkolwiek treningach ukierunkowanych na budowę sylwetki.
Póki co, szczęśiwego rozwiązania życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 141
super, dziękuję, zakupię potrzebne do ćwiczeń akcesoria i do boju ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 141
fakt, jestem w ciąży pierwszy raz ale jestem mocno zdeterminowana :) Dziękuję za życzenie dobrego rozwiązania i liczę że tak będzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nic nie mówię... Sama zobaczysz jak to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 141
to może lepiej powiedz :P żebym wiedziała na czym stoję :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
po co, tego sie nie da opisać słowami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Ile przytyłaś w ciąży?
Dziewczyny mówią, że urodzenie dziecka to nie rzut piłką do kosza
Organizm musi 'dojść do siebie' a to nie trwa dwa dni

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 141
przybrałam w ciąży 10 kg, ale przy moim wzroście i wadze przed ciążą to nie dużo, przed ciążą ważyłam 40 kg przy wzroście 153cm i byłam, dość chuda. A że urodzenie dziecka to nie chop siup to wiem :) i że ciało najpierw musi się zregenerować ( połóg) też wiem. Po prostu nie chcę przeoczyć momentu w którym powinnam zacząć powolutku i delikatnie coś robić by wrócić do formy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
No rzeczywiście dość chuda
Dobrze się odżywiałaś

Nie powinno być problemu przy 10 kg.

If you change nothing ... nothing will change!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Otwieram oczy i już się nie boję...ale nie wiem od czego zacząć.

Następny temat

zdrowym być...

WHEY premium