SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MALI - budowa mięśni/pods.s.35/Faza II s.64 pods.s.93

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
Melduję, że wróciłam z morskiej podróży!niestety nie miałam okazji spotkać super Generała naszego coach M. Kopenhaga ładna, mnóstwo rowerzystów i parkingów dla rowerów! Na statku trochę bujało i jakąś chorobę morską miałam

Mam nadzieję, że Marta nie obrazi się jak powiem, że duński to...dziwny język "Duńczycy mówią tak jakby mieli ziemniaka w gardle" wiedziałam, że ciężki do zrozumienie ale że aż tak!

ŚRODA DZIEŃ 33

Micha czysta! Zrealizowana wg założeń woda i herbata zielona też była!suple też!

AERO NÓG

Unoszenie nóg leżąc - 4 serie po 15 powtórzeń!

CZWARTEK DZIEŃ 34

mICHA CZYSTA! zjedzone zgodnie z tym co w dzienniku :)

AERO NÓG

Unoszenie nóg leżąc - 4 serie po 20 powtórzeń!



Zmieniony przez - Mali w dniu 2013-03-22 21:46:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
PIĄTEK 22.03.2013 DZIEŃ 35 TYDZIEŃ 5

Micha czysta!

Warzywa: ogórek, sałata lodowa, brukselka

Napoje: tylko woda

Suple: wiesiołek, chrom, hepatil, vitapil, siemię lniane, błonnik jabłkowy, l-karnityna (6 ), CLA (6 )



TRENING NR 14

Przed treningiem - 10min na orbitreku

Po treningu - 30 min bieżnia power walk max nachyelenie prędkość 4.6 - 5.9km/h

Poszło dość dobrze! Malutkie progresy były!

Komentarz:

1. progresik, 32,5kg - walka była

2. progres, ciężko będzie o progres z 11kg

3. progres w 3 i 4 serii - łapki trzęsły się jak galaretka

4. progresik, łapki latały

5. nie daję rady z 20kg

6. brzuch palił, nogi i doopsko też czułam





Zmieniony przez - Mali w dniu 2013-03-23 11:52:00

A teraz troszkę o tym co się u mnie działo:

Bardzo zabiegana byłam wczoraj! Ze statku pędem do domu, przepakowałam rzeczy, zapakowałam plecak - ubrania na siłownię i jedzenie potreningowe, dokumenty na intervju i migiem do pracy!

Od 14 do 15.15 miałam rozmowę o pracę - tym razem przez telefon! miejsce pracy - Nordfjordeid!
Jestem zadowolona z rozmowy, ale minusem dla mnie przy wyborze, będzie fakt, że rozmowa była przez tel. - nikt mnie nie widział….
Kolejna rozmowa – 02.04.2013! Tym razem video-konferencja Miejsce pracy – Torsken

No i wiadomość tygodnia – dostałam ofertę pracy w Sandnes – praca jest do 31.12.2013 z możliwością przedłużenia! Mam ok.tygodnia na odpowiedź…myślę, analizuję i staram się znaleźć racjonalne argumenty za i przeciw….ciężka decyzja….cały czas w głowie mam tylko to! i tylko trening pozwala mi zapomnieć o tym!!




Zmieniony przez - Mali w dniu 2013-03-23 11:54:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
POMIARY Z DNIA DZISIEJSZEGO - SOBOTA 23.03.213

Ale byłam zaskoczona aż kilka razy sprawdzałam, czy na pewno dobrze widzę i czy centymetr nie kłamie






Zmieniony przez - Mali w dniu 2013-03-23 11:59:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
Parę fotek z rejsu do Kiel






I Kopenhaga - w Norwegii wszyscy jeżdżą na rowerach, ale Kopenhaga bije wszelkie rekordy! Norwegowie mają wszelkie wózki, wózki dla dzieci podczepione z tyłu roweru a Duńczycy z przodu Gratuluję pomyśłowości!




Zmieniony przez - Mali w dniu 2013-03-23 12:13:17




Zmieniony przez - Mali w dniu 2013-03-23 12:13:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
piękne fotki ... no i spadki fajowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hahaha, ja mam takie samo zdanie o języku duńskim
Graty pracy


No i... Udko spadło znów, a 60cm w talii coraz bliżej

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-03-23 20:51:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
piękne zdjęcia Mali również gratuluję pracy ...

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
Katlak dziękuję! ze spadków, przyznaje, jestem zadowolona

Marta śmieszny ten duńskirozmawianie to raczej tak średnio, ale na szczęście z czytaniem nie mam problemów
spaaadaaa i spadać nadal będzie (miejmy nadzieję)

Kajtek dziękuję! warto wybrać się w rejs dla samych pięknych widoków - szczególnie Fiord Oslo jest niesamowity!

dziękuję dziewczyny! z pracy się cieszę, ale chyba raczej nie przyjmę oferty...chyba bardziej preferuję mniejsze miejsce do osiedlenia się i pracowania i bliżej natury - góry, morze, zorza polarna sama nie wiem...mam mętlik w głowie...ale kolejne intervju zaraz po świętach i w kwietniu powinnam otrzymać wyniki co do 2-3 rozmów o pracę

SOBOTA 23.03.2013 DZIEŃ 36 TYDZIEŃ 6


Aerobowo nogi

power walk 60min max nachylenie prędkość 4.6 - 6.0 km/h - była olbrzymia siła i motywacja!!

Ćwiczenia z załącznika 3 serie po 15 powtórzeń; czas: 2h; ciężko było i jak zawsze problemy z numerem 7 - tylko 2 serie po 7 powtórzeń

Micha czysta!

Warzywa: ogórek, sałata lodowa, kapusta pekińska, brukselka, cukinia, kapusta kwaszona

Napoje: woda, herbata zielona

Suplewiesiołek, chrom, hepatil, vitapil, siemię lniane, błonnik jabłkowy,tran, ZMA (będzie)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
NIEDZIELA 24.03.2013 DZIEŃ 37 TYDZIEŃ 6

Micha czysta!

Warzywa: ogórek, sałata lodowa, kalafior, kapusta pekińska, por

Napoje: woda, herbata zielona

Suple: wiesiołek, chrom, essentiale forte,tran, vitapil, siemię lniane, błonnik jabłkowy, l-karnityna (6 ), CLA (6 )




TRENING NR 15

Poszło dość ładnie! Siła nie spadła nawet progresy zanotowałam Siła była ludzie na siłowni pewnie myślą, że ja i mój facet to z jakiejś innej planety jesteśmy mój facet podchodzi co chwilę do mnie, sprawdza moje mięśnie i mówi - STAL STAL albo idę przez siłownię udając pakera albo stoję przed moim facetem i jakieś napinki i pozy próbuję

Przed treningiem - marsz na siłownię 13min, rower 5min, orbi 1min

Po treningu - 30min power walk bieżnia max nachylenie, prędkość 4.7-5.9km/h

Kometarz:
1. tym razem nie leciałam jak kamień w wodę; powoli schodziłam w dół; szło o wiele lepiej niż we wcześniejszych treningach

2. progresik

3. progresik

4. progres - tutaj byłam mega zaskoczona

5. ciężko idzie mi z wyciągiem górnym ale był progres



Zmieniony przez - Mali w dniu 2013-03-25 09:51:36




Zmieniony przez - Mali w dniu 2013-03-25 10:21:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa kondycji, wytrzymałości, proszę o pomoc.

Następny temat

prośba o pomoc / hashimoto/ treningi/ zdrowy tryb życia

WHEY premium