SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kebula w remoncie part 3

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52344
kebula
Maria, najgorzej sluchac kilku osob.
Powiem tak, ja po prostu albo zupelnie nie umiem wspolpracowac z druga osoba albo ciahle trafiam na idiotow. Moj ostatni "trener" probowal wmowic mi hashimoto, na dile podnosil mi poziom wit d3 chociaz mialam prawidlowa i leczyc niskimi dawkami naltrexonu.
Oprocz tego zalecil mi badania, ktorych nie umial interpretowac, przeprowadzil byle jaki wywiad i zlecil taka ilosc supli,ze nie czulam sie glodna po tym, jak je polknelam. Takze tak Czika, nalykalam sie stearynianu
Generalnie czulam sie jak krolik doswiadczalny

Aha, i druga sprawa. Lekarze zalatwiaja lekami, a oni suplami. Czyli na jedno wychodzi. W obu sytuacjach konczysz z garscia pigul







Zmieniony przez - kebula w dniu 2018-01-18 13:57:55



zdradz prosze, moze byc prv, kto Cię tak zacnie potraktowal

Zmieniony przez - Malwina198 w dniu 2018-01-18 15:33:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
w zasadzie mialam napisac na priv, ale to żadna tajemnica. byłam "pod opieką" Mateusza Koralewskiego
1

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no, a teraz moze bym coś skrobnęła konstruktywniejszego

17.01 DT
Po pierwsze, byłam u lekarza i fizjo. postępy w rehabilitacji sa na tyle szybkie, że moge już chodzić bez stabilizatora. niestety, straciłam 2 centymetry obwodu w prawej nodze...już nie będe się śmiała z Owcy .
fizjo zasugerował mi kolejne ćwiczenia, ale hm...jakoś nie przemawia do mnie przysiad na smithie i nieprzekraczanie linii palców....

TRENING
plecy+ rehabilitacja (na wariata)
trening zrobiłam mega szybko, ażsobie pozwoliłam na koniec popracować nad rotatorami
1. podciąganie z gumą 5x5
guma filoletowa

]guma zielona
2. ściąganie drążka do klatki 2x10+dropset+dropset
tu znów wyszło cos dziwnego z tym dropem
nie notowałam
3. wiosło półsztangą 4x10
20kg (już byłam nieźle utyrana)
10kg/15kg/20kg/25kg (25kg wydaje mi się zbyt ciężkie i strasznie szarpię)
3. wioslowanie jednorącz na wyciągu 3x15
10kg/10kg/7,5kg
10kg
4. narciarz 3x15
jn.
7,5kg
5. wznosy w opadzie 3x15
1kg/1kg/2kg
2kg
6. uginanie przedramion ze sztangą 3x12-15
zapomniałam, zamiast tego robiłam rotatory
10kg

18.01
DT
klatka
1. pompki 4-5xmax
16/13/12/11/10
20/13/12/12/8
2. "WL" 4x10
20kgx10/10/8/9 (no ja nie wiem co się stało w tej 3 serii)
20kgx9/9/9/? (zapommniałam ile)
3. wyciskanie hantli na skosie 4x10-12
10kg
10kg
4. rozpietki w bramie lub na wyciągu 3x15
nie notowałam
(na wyciągu) 3,75g
5. pompki na poręczach 4xmax
4/4/5/4
5/4/4/2 9zostawię to bez komentarza )
6. prostowanie przedramion zklamrą 3x15
nie notowałam obciążenia

+ crunch 9(z talerzem 5 kg) 3x15
+ 10 min zabawy na bosu (utrzymywanie równowagi, utrzymywanie równowagi z zamkniętymi oczami, stanie na jednej nodze, przysiady)

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Chyba nigdy nie zrobiłam tylu ćwiczeń na klatkę na jednym treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
wróciłam do klasycznego splita. jest fajnie
2

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Grunt że się podoba i sprawia przyjemność :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
kebula

fizjo zasugerował mi kolejne ćwiczenia, ale hm...jakoś nie przemawia do mnie przysiad na smithie i nieprzekraczanie linii palców....



Nie skreślaj tak od razu tego ćwiczenia - dla puryst techniki i doboru ćwiczeń to karygodne nieporozumienie, ale w Twojej sytuacji to może być całkiem niezłe rozwiązanie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
przyznam, że odpowiada mi split i nie boję się, że robiąc klatę osobno coś mi na niej wyrośnie

Night, a nie nabiorę przez to złych nawyków na przyszłość?

ps. myślicie, że front box squat na sens?

wypiska:
19.01. DT noooogi
1. box squat (50% możliwości) 3x15
20 kgx4 (tak się zastanawiam nad zmianą na front squat)
20kg (to naprawde leciutko, będe sukcesywnie dodawać)
2. good morning 4x15
20kg/25kg/25kg/25kg (no umęczyłam się, nie powiem)
20kgx15/25kgx15/25kgx1225kgx12 (tu jest ok, dorzuciłabym więcej, ale wolę popracować z tempem)
3.glute bridge 4x15
40kg/45kg/45kg/50kg (no za bardzo nie dowałiłam, ale logistycznie ciężko mi sięgnąć po większy ciężar bez zbyt dlugich przerw)
40kg (zdecydowanie trzeba dowalić)
4. wykopy z minibandem 3x15
jn
guma czerwona i rózowa
5. hyperextensions 3x20
jn
guma czerwona i rózowa

plus kila ćwiczen rehabilitacyjnych na maszynach (robię też w ramach rozgrzewki przysiady z trx i ćwiczenia stabilizacyjne na bosu)

+ 20 min orbi
+ troche stretchingu

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja bym się obawiała, że połączenie punktu ciężkości z przodu i siadania do tyłu to nie będzie dobre połączenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
fronty na boxa chyba nie mają sensu, bo we frontach nie powinno sie wychodzić tak biodem w tył, jak w normlanych siadach
we fronatach ruch powinien iść najpierw od kolan z mocną ich rotacją na zewnątrz, a nie od wypchnięcia biodra w tył, jak w normalnych siadach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik motywacyjny START

Następny temat

SFORCIA - Pozbywamy się słabych punktów - barki i plecy

WHEY premium