SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kebula w remoncie part 3

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Teraz juz sama, w zaleznosci od samopoczucia i finansow
Teraz juz slucham siebie, nie zawsze dobrze na tym wychodze, ale jeszcze gorzej mi wychodzi wspolpraca, szczegolnie z trenerami z nurtu holistycznego. Dla nich kazdy jest chory i ma zaburzony metabolizm


Zmieniony przez - kebula w dniu 2018-01-16 16:10:32
2

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Hmm no wlasnie cos o tym wiem i stad mam metlik w glowie. Tylko kogos sie trzeba sluchac w kwestii analizy badan jak samemu sie nie ma wystarczajacej wiedzy i nie wiadomo kogo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Normy i samopoczucia

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
kebula
Teraz juz sama, w zaleznosci od samopoczucia i finansow
Teraz juz slucham siebie, nie zawsze dobrze na tym wychodze, ale jeszcze gorzej mi wychodzi wspolpraca, szczegolnie z trenerami z nurtu holistycznego. Dla nich kazdy jest chory i ma zaburzony metabolizm



Zmieniony przez - kebula w dniu 2018-01-16 16:10:32


no trochę w dziwną strone to poszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
tak wlasnie w samo sedno Keb, dlatego ja nie moge juz tego wszystkiego sluchac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Wiecie co, to jest troche tak ze ciezko znalezc cos pomiedzy, niestety lekarze czesto albo olewaja albo wszystko zalatwiaja tabletkami, a tacy specjalisci znajduja coraz to nowe problemy i zlote srodki dietetyczne albo w postaci supli. A tak naprawde to chyba ciezko znalezc kogos kto sie w 100% swietnie czuje i ma idealne wyniki. No i ciezko czasami w tym wszystkim znalezc zloty srodek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
cześć i chwała cudownie wchłanialnym i przyswajalnym tabletkom ze stearynianem magnezu
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Oho a kto to się pojawił

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Maria, najgorzej sluchac kilku osob.
Powiem tak, ja po prostu albo zupelnie nie umiem wspolpracowac z druga osoba albo ciahle trafiam na idiotow. Moj ostatni "trener" probowal wmowic mi hashimoto, na dile podnosil mi poziom wit d3 chociaz mialam prawidlowa i leczyc niskimi dawkami naltrexonu.
Oprocz tego zalecil mi badania, ktorych nie umial interpretowac, przeprowadzil byle jaki wywiad i zlecil taka ilosc supli,ze nie czulam sie glodna po tym, jak je polknelam. Takze tak Czika, nalykalam sie stearynianu
Generalnie czulam sie jak krolik doswiadczalny

Aha, i druga sprawa. Lekarze zalatwiaja lekami, a oni suplami. Czyli na jedno wychodzi. W obu sytuacjach konczysz z garscia pigul




Zmieniony przez - kebula w dniu 2018-01-18 13:57:55

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
kebula
Maria, najgorzej sluchac kilku osob.
Powiem tak, ja po prostu albo zupelnie nie umiem wspolpracowac z druga osoba albo ciahle trafiam na idiotow. Moj ostatni "trener" probowal wmowic mi hashimoto, na dile podnosil mi poziom wit d3 chociaz mialam prawidlowa i leczyc niskimi dawkami naltrexonu.
Oprocz tego zalecil mi badania, ktorych nie umial interpretowac, przeprowadzil byle jaki wywiad i zlecil taka ilosc supli,ze nie czulam sie glodna po tym, jak je polknelam. Takze tak Czika, nalykalam sie stearynianu
Generalnie czulam sie jak krolik doswiadczalny

Aha, i druga sprawa. Lekarze zalatwiaja lekami, a oni suplami. Czyli na jedno wychodzi. W obu sytuacjach konczysz z garscia pigul





Zmieniony przez - kebula w dniu 2018-01-18 13:57:55


Nooo swiete slowa.
No wlasnie trudno z kims wspolpracowac jak z calym przekonaniem diagnozuje Ci jakies nieprawidlowosci a jak to poddasz pod dyskusje to straszy skutkami i oczywiscie twierdzi ze lekarze sa do niczego. No i oczywiscie jak sie dobrze czujesz- to tylko do czasu, zreszta zawsze na sile jakies objawy mozna wyciagnac.
Mi faktycznie suple pomogly w okresie kiedy naprawde czulam sie fatalnie, ale po paru mies. jak sie unormowalo i po odstawieniu ich czuje sie dobrze a ktos mi tak jak Tobie cos wmawia, to lampka sie zapala. Nie wierzylam bratu jak mowil ze by sie nie przejmowal i ze leczy sie pacjenta a nie wyniki- student medycyny, g.. wie, no ale jak lekarz mowi to samo to moze jednak cos w tym jest.
A o kierowaniu sie wlasnym samopoczuciem to w sumie troche zapomnialam gorzej jak sie zepsuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik motywacyjny START

Następny temat

SFORCIA - Pozbywamy się słabych punktów - barki i plecy

WHEY premium