SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 648714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 818
Co do Iwostinu to miałam krem nawilzajacy,ale nie z tej serii antytradzikowej tylko zwykly.Nie moglam go stosowac bo bardzo szczypala mnie skóra po jego zastosowaniu.Dziwny objaw bo na tym kremie pisze ze jest do skóry wrazliwej,alergicznej i suchej,bezzapachowy.No ale nie dla mnie tak samo zreszta jak woda termalna,pewnie dodaja jakies drazniace skladniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5
trudno powiedzieć. dokładnego składu i tak nigdy nie podają. ja używałem żelu do mycia z tej serii i nie miałem z nim problemów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 205
Obecnie uzywam zelu do mycia Physiogel a na twarz nakladam krem No-scar (Perła Inków)na blizny i przebarwienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 553
Ile trwa standardowa kuracja IZOTEKIEM?

Katerpilar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 205
A ktoz to wie, kazdy mowic cos innego
Podobno nie mniej niz 3 miesiace a potem dawka podtrzymujaca, ale drugi Ci powie, ze 6 miesiecy. Na pewno nie mozna brac dluzej niz 12 miesiecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31
hej mam pytanie czy no-scar jest dobry
i czy mozna go stosowac podczas brania izoteku ???
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 205
Tak no-scar mozna stosowac podczas brania Izoteku/Roaccutane pytalem dwoch lekarzy, nie zawiera skladnikow ktore moglyby podraznic skore. NAwilza skore, wygladza blizny, skora traci uczucie napiecia, a czy jest dobry hmm, chyba mi troche rozjasnil przebarwienia, podobno jest dobry...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 286
Cześć. IZOTEK - dzień czwarty!!! Na razie nic mi nie dolega, a cera jakby byla nieco gladsza,albo jest to tylko moje subiektywne odczucie, bo bardzo chce aby taka byla. Widze, że mam z wieloma osobami wspólna pszeszłość jeśli chodzi o leczenie. od 11 lat cierpie na to g... i bylam u 3 dermatologów i wielu kosmetyczek. stosowalam m.in. antybiotyki /cala game!/ zineryt, exfoliacje, naswietlania, davercin, dalacin i wiele, wiele innych, ktorych nazw juz nie pamietam, czesc robiona na zamowienie i efekt raczej marny. W izoteku widze ostatnia szanse i boje sie tylko jednego: nosze szkla kontaktowe a izotek wysusza oko, wiec jakby nie bylo jest przeciwskazaniem, zreszta pisze o tym w ulotce. mam nadzieje ze nie bede musiala przerwac kuracji. czy ktoś też nosi soczewki i zażywa izotek????

ewelinka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1658
mam male pytanko: chcialbym zdecydowac sie na kuracje izotekiem tylko niejestem pewien czy mi 1200zl wystarczy.Z tego co wiem to kuracja powinna trwac 6miesiec a jedno opakowanie kosztuje ok.200zl czyli by mi wystaczylo.Moj tradzik niejest chyba az tak tragiczny zebym potrzebowal wiekszej dawki niz 20mg/dziennie przy wadze 65kg. Choc moze przez pierwsze 2-3 miesiace poinienem wieksza dawke przyjmowac? napiszcie co o tym sadzicie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 239
Ces ;) Wczoraj zaczelam brac izotek. Dawke mam dziwna bo jednego dnia 1 tabletke,a nastepnego 2. Wynika to z tego, ze powinnam brac 30mg, a nie ma 10 :/ a przedstawiciel firmy powiedzial, ze takie rozwiazanie ejst najlepsze... Narazie zadnych zmian nie widze po tych 3 tabletkach, ale czytajac forum strasznie boje sie wysypu :/ ostatnio wszytsko zaleczylam i az mi sie cos robi na mysl o wielkich pryszczach :/ Aha .. Dziewczyny nie wiecie jak to jest z makijazem przy luszczacej sie skorze ? Smarowalam masciami po ktorych skora byla sucha i nigdy to w nalozeniu podkladu nie przeszkadzalo, nie wiem jak z tym ... :)

Pozdrawiam wszystkich i zycze duzo sily, wytrwalosci i przede wszystkim skutkow w leczeniu !!! :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium