SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia była i juz nie ma :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 294511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
chyba jak zaczął koksowac to mu sie pojawiło...

blechhh.... ochydaa....

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
mam to samo i zyje
mowisz ze zadarmo?
daj zdjecia jak sie zagoji

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
Ja to mialem kiedys ale bylem u lekarza i on mi kazal smarowac suty testosteronem.Teraz mi zostalo tylko troche tluszczu na klacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2125
Ravgod czy tobie wycinali tylko gruczol, czy tez gruczol i kawalek "sutka"., w celu pomniejszenia jego obwodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4385
tylko gruczoł.

też sie nad tym zastanawiałem, jak to bedzie, ale naprwde sutki zmiejszają objętosć automatycznie jeśłi nie mają nic pod sobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
Ja tez mam lipo, zawsze bylem troszke przy kosci, wiec wpieprzylem 2 Thermo speedy, dieta, aeroby i teraz wpieprzam Thermala i powiedzialem sobie ze jesli lipo mi nie zejdzie to mam to w dupie i zaczynam cykl na mase od polowy listopada. A tobie gratuluje decyzji.

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 306
Ja miałem podobny problem z sutkami od 13 roku życia wykoczyły mi jakieś wystające sutki i jak nadusiłem bolały czyłem takie jak by o kółka pod skórą teraz mam 15 lat mam jeszcze troche ale już prawie nic ćwicze 4lata na siłce

Iron Maiden

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
ja miałem guzy pod sutkami cos takiego jak przedmówca, miałem to poł moze rok i samo przeszło. było to jak miałem 14-15 lat. teraz mam 17 i z wszystkim jest luzik. podobno wikeszośc osób przechodzi ginekomastie młodzieńczą

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
"Ja to mialem kiedys ale bylem u lekarza i on mi kazal smarowac suty testosteronem.Teraz mi zostalo tylko troche tluszczu na klacie."

coś ci to dało tzn czy zauwazyłes jakąs róznice? i jeszcze jedno... ile czasu sie tak próbowałes kurowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
ja bym to nazwał raczej lipomastią - bo miałem coś podobnego ... i dało sie to usunąć .... cyklem sterydowym i redukcją ... choć inny kształt troche jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kolanem

Następny temat

Jak wybrać buty?

WHEY premium