SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia była i juz nie ma :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 294489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
Dobra dieta i ćwiczenia nie pomogą...mam gino już długo. Starałem się tego dziadostwa pozbyć dietą i ćwicząc. Siłka, bieganie, boks...i prawie nic się nie poprawiło, wręcz powiem ze się pogorszyło w miarę jak mi się klata powiększyła, odstające suty były bardziej widoczne. Za trzy tygodnie idę w końcu na operację, akurat robię ostatnie badania, mam nadzieje ze to będzie koniec tego tematu. Dodam jeszcze ze nie jestem otyły, ważę 71 kg wzrost 180cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 103 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 972
siema a robil ktos moze lipolize iniekcyjna na lipomastie? wstrzykiwanie lipostabilu n. pod skore, podobno ten tluszcz sie rozpuszcza i po max. 2 miesiacach schodzi calkowicie, a komorki tluszczowe sa tam wypalane wiec nie powinien powrocic raczej. robil ktos ? bo jest to o wiele tansze od odsysania (pare tyś.) ? pytam bo jak nie uda mi sie odchudzic mimo diety spalaczy i treningu to chyba sie wezme za teścia a potem takiego czegos poszukam wlasnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8
witam,
jestem dobe po zabiegu usunięcia ginekomastii i piszez lozka szpitalnego. mam nadzieje ze rozwieje watpliwosci niektorych z was... mam 27 lat i od czasu dojrzewania mam ten problem. kilka juz lat temu moglem zaczac terapie hormonalna, ale sie nie zdecydowalem i odlozylem temat leczenia do szuflady, a problem zostal... minely lata i raz jeszcze postanowilem sprobowac. zaczelo sie od wizyty u lekarza rodzinnego i tam dostalem skierowanie do endokrynologa ten zlecil szereg badan hormonalnych i usg piersi... wyniki z krwi wszystkie w normie, na usg wyszlo ze jest tkanka gruczolowa i tluszczowa. z tymi wynikami znowu do endokrynologa i dostalem skierowanie na oddzial chirurgii w celu chirurgicznego usuniecia ginekomastii... i juz!!! szukajcie tylko szpitala z oddzialem chirurgi plastycznej, ewentualnie szpital gdzie lecza oparzenia. i oczywiscie wszystko w ramach ubezpieczenia. nie ma rzeczy niemozliwych. wystarczy troche chodzic po lekarzech, piec niesiecy wszystko mi zajelo, bo wszedzie limity, ale da sie zrobic. nie zniechecajcie sie. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13
Cześć
Mam prawie 17 lat i przeszkadzają mi moje sutki.. Powiększyły się jak miałem 13 lat i wtedy była pod nimi gulka bardzo bolesna no i nic sobie z tego nie robiłem, co prawda zeszło mi i to sporo ale nadal mam dziwne sutki i pod nimi wyczuwam coś twardego, są odstające i mi nie pasują, a pod wpływem zimna zmieniają się na innej i jest okej.. ale jak robi się ciepło to znowu powracają do takiego kijowego stanu: poniżej zamieszczam foty i proszę o poradę.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 472 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42940
Jak czujesz guzki to masz gino. Aczkolwiek u Ciebie sprawa wygląda fajnie bo masz praktycznie zero fatu, więc po wycięciu gruczołów, klata będzie idealna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13
Dzięki stary w poniedziałek udam się z tym do lekarza ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78
Cześć.
Chce sie dowiedziec czy mam gino lipo czy zatłuszczenie .
chyba w wieku 15-16 lat takie coś mi się zrobiło albo i wcześniej nie mam pojęcia ale myślałem że to przez to ze mam problem z wagą.
w wieku 18lat ważyłem 108kg i miałem 118cm w pasie mimo to nie było tego tak widać bo maiałem 190cm wzrostu .
Teraz mimo że waże jakieś 90kg nadal mam spore zatłuszczenie na brzuchu i całym ciele ale wole zapytać się czy to gino lipo czy tylko tłuszcz .
Żadnych guzków ani nic takiego nie wyczuwał ale same sutki dziwnie odstają daje zdjęcia do obejrzenia .


http://imageshack.us/photo/my-images/838/dsc00016jg.jpg
http://imageshack.us/photo/my-images/571/dsc00015ng.jpg
http://imageshack.us/photo/my-images/15/dsc00014cy.jpg
http://imageshack.us/photo/my-images/820/dsc00013hu.jpg
http://imageshack.us/photo/my-images/19/dsc00011bv.jpg
http://imageshack.us/photo/my-images/818/dsc00017zz.jpg

Zmieniony przez - Hulk22 w dniu 2013-01-23 17:33:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7343
Jesli nie wyczuwasz nic pod sutkiem, to jest to lipomastia. Redukcja tluszczu powinna pomoc. Pomysl o aktywnym trybie: wszelki ruch, basen itp. Mozesz tez wybrac latwiejsza droge i zrobic liposukcje. Jesli chcesz miec 100% pewnosci, czy jest to ginekomastia lub lipomastia, zrob USG piersi w 1 lepszej klinice, ktora takie badania wykonuje. Takie badanie to koszt ok 80 zl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
witam troche odswieze temat. mam podobny problem, sutki sa jak by napompowane. gdzy jest zimno staja sie normalne nei widac nic nadzwyczajenego jak u kazdego zdrowego meszczyzny. mam ten problem jakies hmmm 10 lat he raz sa okresy ze przeszkadza mniej raz bardziej. czuje grudki pod sutkami nigdy nie bolalo I nie boli nie swedzi ani nic podobnego. ogolnie teraz zbijam fat mam go dosc sporo na brzuchu przy wzroscie 177 80kg w pasie 90cm. zastanawia mnie czy to lipo czy gine wieczorem wrzuce zdjecia co I jak

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14
czesc, JESLI MASZ GINEKOMASTIA GRUCZOŁOWA PRZED I PO, TO ZACZNIJ TYLKO DZIAŁAĆ, POCZYTAJ W NECIE ŻEBYŚ WIEDZIAŁ JAKĄ MASZ CZY TŁUSZCZOWĄ CZY GRUCZOŁOWĄ I DO DZIEŁA. ZABIEG TO 2500 ZŁ. MIEJSCE JÓZEFÓW POD WARSZAWĄ - KRIOCENTRUM (POCZYTAJ W NECIE , MAJA STRONĘ ). JESTEM ZADOWOLONY Z ZABIEGU. ROBIŁ DR.KŁOS. TERAZ ŁATWIEJ SIĘ PISZE POST, I TO TYLE, NIE MYŚL TYLKO DZIAŁAJ POWOLI AŻ DO ZABIEGU.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kolanem

Następny temat

Jak wybrać buty?

WHEY premium