SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia była i juz nie ma :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 294516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
a teść to nie koks ?????????????
jacy ludzie ...
jaaa


faktycznie wielkie to gino nie było


a Kolega wyżej niech zajrzy do działu doping...







Zmieniony przez - Dymq w dniu 2007-02-20 17:52:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49
Ravgod mineło juz ponad 1,5 roku od założenia przez ciebie tego forum...ale fot po zdjaciu szwów nie pokazałes ;/ zapomniales juz chyba o forum ;( jeżeli jednak nie to wrzuc jakies foto jak zagoiło sie wszytsko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49
Czy ktos z tego forum oprócz Ravgoda mial operacje na to ścierwo? Jeśli tak to prosze o wrzucenie fotek po operacji, każdy chce sie dowiedziec jak to wkoncu wyglada po zabiegu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4188
yyy ja wolae na siłce posiedzieć niz operacje sobie walnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49
a co ci da siłownia????? Jak masz gino...to ten gróczoł który znajduje sie pod sutem nie zniknie nawet jak bys sie napompowal na siłce:/ ja tez ćwicze i to dosyc dlugo gino mam od okolo 3 lat i nic...jedenym rozwiazaniem jest przyjmowanie męskiego hormonu co nie wiadomo czy zadziala bądź operacja po której nigdy nie jestesmy pewni czy wszytsko pójdzie dobrze i jak będą wyglądały blizy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5585
ide do endokrynologa niedlugo, napisze co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 483
endokrynolog kupe daje xD. powie ze to norlane i trzeba czekac. jak zwykle. chodze jakos co pare miesicy i mnie wazy, mierzy i cos zaznacza :/. a opercaji nie chce w zadnycm wypadku :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5585
jestem nastawiony na kupe, bede ostro rozmawial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
Mam trochę ubaw z autora tekstu (posta)... a raczej mi go żal, bo nie wiem kto mu takie siano w głowie zrobił... kumpel miał podobny problem, poszedł do lekarza i też chcieli mu usówać... nie zgodził się, poczekał... spalił tłuszcz i gino zniknęło... chłopie miałeś niepotrzebną operację, a że miałeś tłuszcz to widać na fotkach... trzeba się tylko zmobilizować do ćwiczeń... ja jak byłem zalany mocno na masie to też miałem rzekome gino, a na żeźbie ani śladu... a wiem, że lekarze chętnie takie coś operują... tragedia :/

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49
Veter jak ty nic nie rozumiesz!!! Chyba nawet nie wiesz co to gino :/ miałeś je*ane lipo a to co innego! Gino to tłuszcz oraz gruczoł który ci nie znikniej od ćwiczenia na siłowni!!! Ja ćwiczę od ponad 3 lat a gino mam od 4 u h*ja mi dało, tłuszcz zebrany w sutach owszem może i by zniknął ale gruczoł nie znika dlatego robi sie operacji..pomyśl logicznie czy lekarze, którzy pokończyli studia nie wiedzieli by co trzeba z tym zrobić??!No właśnie dlatego jest operacja!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kolanem

Następny temat

Jak wybrać buty?

WHEY premium