SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia była i juz nie ma :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 294486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Ravgod mam ten problem i chcialbym przejsc taka operacje, stad moje pytanie. Gdzie mam sie zglosic? wszystko podobnie jak u ciebie od okolo 14 roku zycia pojawila sie ta choroba. intensywnie cwiczylem ale efekty byly marne juz mam dosc i prosze o pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
chciałbym tu coś dorzucić ;]
między innymi to że ja już jestem po zabiegu, i dowiedziałem się kilku ważnych , mój wiek (24lata) jest dobrym wiekiem do operacji, z racji tego że często przychodzą młodsze osoby, część z nich nie ejst operowana, jednego gościa trzymali koło 2tygodni w szpitalu.
Ponoć najlepiej po 24 roku życia z racji tego że jeśli samo się to pojawiło, a wcześniej nie było kontaktu z żadnymi cięzszymi odżywkami to znaczy że problem leży w hormonach a u facetów do 25 roku życia szaleją hormony i póki się nie uspokoją nie warto tego operować bo może wrócić.
Chętnie odpowiem na pytania jeśli ktoś ma ten sam problem, pamiętam jak mnie to męczyło ;]
pozdrawiam
gg 1479243
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
Jeszcze 6 lat z tym ??? Nigdy. Ja juz ledwo sie trzymam i mnie to wk*****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
wszystko zalezy od Twoich wyników badań hormonalnych;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
Dzisiaj po rozmowie z kubaty3 postanowilem sie wziasc za swoje cyce, najpierw poszedlem do ogolnego po skierowanie do chirurga onkologa. Pojechalem, zarejestrowali mnie od razu na dzis (wszystko tak szybko normalnie w szoku bylem). Po wizycie u lekarza wielka zalamka cytuje jego słowa " ginekomastia to nie choroba tu chodzi tylko o sprawy higieniczne i operacja jest zbedna, zrobi pan USG i przyjdzie pokazac a co dalej to zobaczymy" USG mam dopiero 22.10.09 ciekawe co wykaże i co pan doktor powie...pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
słuchaj onkolog z tego co wiem jest po to żeby wykluczyć sprawy związane z nowotworem, w którymś momencie też mnie odprawiono, powiedziano mi wtedy że to tylko jest zabieg kosmetyczny i tamta babka powiedizała że wg niej nie muszę tego robić i ona się tego nie podejmie. Poszedłem do ordynatora i on inaczej do tego podszedł ;]
badania usg nie będą tu niczym przeważały, jest to coś czego nie powinno być, jest to refundowane przez NFZ więc muszą to wyciąć, a i skieruj się między czasie do jakiejś poradni plastycznej, nie dawaj tego zwykłym chirurgom do zrobienia,ich małe doświadczenie w tych sprawach i może być nieszczęście ( mi chciał cięcie zrobić na pół klaty w porównaniu do tego co mam teraz) chyba że trafisz lekarza który już to usuwał, cięcia powinny być malutkie tuż pod linia sutka ( takie małe uśmieszki ) i nie daj się pociąć tak że przez sutki będzie szło cięcie bo o takich przypadkach slyszałem ;] warto pochodzić popytać dobrze poszukać, mi wszystko łącznie z badaniami i oczekiwaniem na termin zajęło rok ;] warto było czekać bo ciął mnie gość co jedną stronę bierze 6tysięcy (ponoć jeden ze specjalistów w tych sprawach)
a i jak to możliwe żeby na usg czekać tyle miesięcy ? mi to od ręki zrobili na wydziale onkologii.... a i oprócz usg będziesz musiał też zrobić mamografię a u mnie na to musiałem chyba miesiąc czekać więc może od razu też się gdzieś zapisz;]
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
Dobrze by było jak bys napisal do mnie na gg 3429945, moze pomoglbys mi z tym gownem :( plsss
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
Ja byłem u onkologa w Białymstoku i tez mnie spławił ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
nie ma Cie na gg jakby co to pisz.... 1479243 jestem na zwolnieniu lekarskim jeszcze do 10 czerwca wiec czesto bywam w domu ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 524
Mam 18 lat, ginekomastie mam praktycznie od urodzenia. Miałem co prawda problemy z otyłością przez całe życie i ważyłem 97 kg przy wzroście 182 cm w gimnazjum. Aktualnie waże 85 kg przy wzroście 185 cm i nadal mam ginekomastie. I co najważniejsze jest to prawdopodobnie problem genetyczny, ponieważ ginekomastie ma mój ojciec i dziadek, zresztą mój tata mówił mi, że miał tak samo w moim wieku. W takim razie rozumiem, że jedynym rozwiązaniem jest operacja? :) Jak tak to prosze powiedzcie mi gdzie najlepiej zrobić taką operacje, a także prosze podajcie średnio ile to kosztuje. I jeszcze mam pytanie jakie mogą być skutki uboczne operacji. Pozdro i dzięki za pomoc ;).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kolanem

Następny temat

Jak wybrać buty?

WHEY premium