SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia była i juz nie ma :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 294536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234
no podpisuje sie pod pytaniem po prawie miesiac :D

biegly

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
autorze posyu zarzuć cos zobaczymy co i jak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4385
sorki ale ostatnio mam w zyciu nieciekawy okres...jak już sie jednego****ostwa człowiek pozbędzie,to mu sie co innego przy******li.

sutki goją się dobrze,są zapdanięte leko, ale o tym już chyba pisałem. jest olbrzymia poprawa w porównaniu ze stanem poprzednim. foty postaram się wrzucić, jak sie troche uspokoję. może do lutego się wyrobię. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 125
Ja byłem u chirurga plastycznego w prywatnej klinice w centrum Katowic, wogóle to mi odradzał zabieg jego koszt to 3.500(ginek. obustronna) Mówił, ze zabieg polega na złuszczaniu gruczołu pod sutkiem a nie na wycięciu całości. Zabieg miałby byc przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym i po operacji nie daje się drenów i wyjazd do domu. Nie wiem co o tym myślą osoby które sa juz po operacji, chetnie bym usłyszał ich opinie. Napewno by sie przydała konsultacja u innego chirurga plastycznego sobie tak myśle. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 515 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9517
Ogolnie jest gitara. Suty wreszcie normalne i nie ma przypalu zdjac przy kims koszulke tak wiec jak ktos ma mozliwosci i przez gino ma wielkie kompleksy (tak jak ja mialem, a mialem naprawde duze gino) to niech zapieprza na operacje, tylko niech wybierze dobrego chirurga plastyka i bedzie si

Doradca i specjalista w dziale Motoryzacja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234
DanielA4 no o tym zluszczaniu to pierwsze slysze , no ale moze w twoim przypadku nie trzeba wycinac jesli nie jest to duze powiekszenie, jak byles na konsultacji to poprosiles zeby ci pokazal foty z innych podobnych zabiegow, ktore wykonywal?

biegly

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49
Gino nie zniknie samo bez względu czy pojawi się w okresie dojrzewania, czy po braniu koksów. Są dwie metody na tą przypadłość: operacja lub zamaskowanie przez dobrze zbudowaną klatę na siłowni.

Jestem Polakiem,więc mam obowiązki polskie... (Roman Dmowski 1864-1939)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234
"zamaskowanie przez dobrze zbudowaną klatę na siłowni" - z tym sie nie zgodze!!!

biegly

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 125
biegly - nie mówilem lekarzowi nic o pokazniu mi fotek z innych operacji gino. ale mówil, ze jakbym zobaczym jaka ludzie maja ginekoma. i do niego przychodza to bym wymiękł. ggggtt a ty gdzie robiłes zabieg ? Jak ktos ma adres dobrej kliniki chir. plastycznej niech poda adres dzięki. POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kolanem

Następny temat

Jak wybrać buty?

WHEY premium