SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia była i juz nie ma :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 294496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 204 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7481
dr Bolesław Ryslki Kielce ul Checińska 14a robi zabieg za ok 1000zł

i naprawde dobrze... jest swietnym specjalista...

Drive no faster then your guardian angel can fly ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41
Ravgod chciałbym zamienić pare zdań z tobą jeżeli mogłbyś podac kontakt do siebie bylbym wdzięczny, kto z was jeszcze elczył ginekomaistie nie prywatnie? bo mam ten problem ze pojawila sie u mnie ale niestety nie mam funduszy a boje sie ze nie dadza mi skierowania do chirurga, a druga sprawa nie wiem jak wykona to zwykly chirurg nie plastyk?? ps Ravgod pokazał byś fotke jak po paru latach wygladają twoje suty

Zmieniony przez - michau1982 w dniu 2008-10-25 01:03:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 60
Ravgod to koras ktory zaczyna cos i nie konczy. Jestes leszczem Ravgod pało i na ch.. zaczynałes ten temat trzeba bylo sie kitrac w chacie i se podziwiac efekty operacji ludzie tu czekaja z nadzieja na wiadomosc od Ciebie a ty lache w to wbijasz. I pare slow do tych durni co pisza ze gino zniknie od treningow czy cos- Jestescie durniami i sie nie wypowiadajcie jedyna opcja to operacja plastyczna a nie tam jakies marnowanie czasu. Jesli masz skonczone 20 lat i gino w dalszym ciagu to szykuj kase i pod noz to jedyne wyjscie. A co do darmowych zabiegow to ja bym nie ryzykowal to musi byc robione przez chirurga plastyka on tylko wie jak zrobic tak aby slad po tym scierwie nie zostal. Pozdrawiam wszystkich cierpiacych przez gino i zycze wam jak najszybszego powrotu do normy. Elo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
Mial ktos tak jak ja pomuzcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
Ja jestem pewien ze gino mi zniknie.Mialem 14 lat jak ta choroba u mnie wystapila.MIalem na lewym sucie i zniklo juz.ale sie pojawilo na prawym.Ladny z***....kiedys se suta uszczypnolem i na drugi dzien mialem gino.Ze mnie jest z*** genetyczny..xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 60
krychu1378 poczekaj z tym ze 2 lata jak nie zniknie to idz do lekarza ale nie idz na zadna operacje zanim nie osiagniesz minimum 20 lat no chyba ze lekarz Cie tam skieruje ale raczej wybierze opcje farmakologiczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
OngBak ja nie mam zamiaru isc na operacje i mnie to nie widac tak mocno i juz czuje ze mi znika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
Witam mam ginekomastie wygląda to w ten sposób jak na zdjęciach, wiem że jest to dziedziczone genetycznie bo mój brat miał to samo miał wycinane ale w szpitalu trochę nie bardzo to wygląda bo jest rana przez cały sutek -(-O-)- cos takiego mniej więcej poniżej dołączam fotki, doradźcie mi coś bo nie chce żeby mi to spaprali. Nie mam zbytnio kasy na operacje plastyczną dodam że mam 21 lat.



















Zmieniony przez - qersty21 w dniu 2008-11-26 01:33:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
Witam. Ginekomastia w wieku dojrzewania u większości osób zanika do 2lat, lecz czasami organizm reaguje inaczej i gruczoł sutkowy pozostaje na zawsze...nazywa się to przetrwałą ginekomastią. Jedynym sposobem jest operacja, która jeśli endokrynolog wystawi skierowanie jest przeprowadzana w szpitalu za którą nie ponosimy kosztów. Niestety wiemy, iż szpitale nie są zbyt bogatą instytucją, dlatego też wiele osób skłania się do przeprowadzenia zabiegu prywatnie u chirurga plastycznego, płacąc około 1000-4000zł.
Oto link do filmiku, który pokazuje przebieg operacji:
http://pl.


A to wyniki przed i po:
http://pl.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
Witam. Kupię kamizelkę uciskową do stosowania po zabiegu. Czy komuś jest już niepotrzebna?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kolanem

Następny temat

Jak wybrać buty?

WHEY premium