SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia była i juz nie ma :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 294505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3928
o ja ******le ale Ci to rzeznik robil, ja mialem wycinana z lewego sutka, i linia ciecia jest tak jak linia sutka a nie przez suta, chirurg musial byc na niezlym gazie jak Ci to robil

http://www.sfd.pl/temat214373 - nasza siłownia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3928
w moim przypadku operacja byla pokrywana z NFZ, mialem robione to 2 tygle temu, juz cwicze od 3 dni, jest wszystko ok.

http://www.sfd.pl/temat214373 - nasza siłownia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
A takie gino by nie znikło z czasem? jak bys ćwiczył...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4385
cięcie mialem po lini sutka, ale szwy nie są tzw. plastyczne dlatego tak to wygląda :)

gino niestety nie zanika od ćwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
jak to
a jak ja mam np takie maleńkie bo mi zostało jak byłem młodszy i na facie wtedy byłem... to tez nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4385
to masz lipomastie a nie gino. przy gino masz taki gruczoł pod sutkiem, nie tylko tłuszcz :)
ale tłuzcz pdo sutkiem ma podobno 70% populacji męskiej chodź niedane bylo mi tego sprawdzić

Zmieniony przez - Ravgod w dniu 2005-10-01 22:17:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1384
Do Kuby1989. Cytuje ze strony o tym "Rozrost gruczołów piersiowych w okresie dojrzewania płciowego występuje u ok. 70% chłopców. Najczęściej pojawia się ok. 14 r. życia, zwykle zanika po upływie paru miesięcy. Jest to objaw przejsciowy, gdyż ustępuje wówczas, gdy stosunek między androgenami a estrogenami osiągnie wartości prawidłowe dla dojrzałego organizmu mężczyzny" lecz "U niektórych chłopców mimo wyrównania się proporcji androgeny-estrogeny objaw ten nie zanika. Nosi wtegy nazwę rozrostu gruczołów piersiowych prawdziwego, czyli ginekomastii idiopatycznej, i nie jest objawem nieprawidłowej czynności hormonalnej. nie zaburza czynności plemnikotwórczej jąder, stanowi jedynie problem natury kosmetycznej." Takze jak nie minie samo to albo cwiczyc albo mozna zarzucic sobie operacyjke.


Troche sie spoznilem z info :)

Zmieniony przez - Arkemis w dniu 2005-10-01 22:50:51
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 515 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9517
Ravgod ja mam roche bardziej opuchnieta klate teraz po operacji niz Ty miales Ale lekarz mowi ze to zejdzie tylko mi dal zwolnienie z cwiczen na 3 miechy to niewiem kiedy bede mogl zaczac cwiczyc. W srode ide na zdjecie szwow to sie dowiem

Doradca i specjalista w dziale Motoryzacja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
moim zdaniemio peracja wogole nei była potrzebna...widać po zdjęciach,ż tłuszczyku sporo masz to i cyc taki...z czyms takim na twoim miejscu na pewnop nie polecialbym na operacje i robil problemy tylko wziął sie za redukcję,cały byś na tym skorzystął:) no ale jak uważasz,pokaz foty jak sie wszystko zagoi:)


edit:teraz doczytałem,że pisałes o gruczołach pod sutami:)

Zmieniony przez - Kacperson w dniu 2005-10-02 09:32:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
"to masz lipomastie a nie gino" jestem jakis niewtajemniczony... i nie wiem czym sie to za bardzo rózni...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kolanem

Następny temat

Jak wybrać buty?

WHEY premium